Yıllık 500TL'ye kadar antivirüs önerisi

Bundan kastın nedir? Mining virüsünden mi bahsediyorsun? Yoksa mining yapmana engel olur mu onu mu soruyorsun? Eğer virüsü soruyorsan onun da diğer virüslerden farkı kalmadı. Her alanda etkili bir antivirüs. Eğer mining yapacağım diyorsan biraz engelliyor mining programlarını. Özel izinler ve istisnalar oluşturman gerekiyor.

Bundan kastın nedir? Mining virüsünden mi bahsediyorsun? Yoksa mining yapmana engel olur mu onu mu soruyorsun? Eğer virüsü soruyorsan onun da diğer virüslerden farkı kalmadı. Her alanda etkili bir antivirüs. Eğer mining yapacağım diyorsan biraz engelliyor mining programlarını. Özel izinler ve istisnalar oluşturman gerekiyor.
Hocam norton ile mining yapılıyor ya onu soruyorum ayarları kurcalar mısınız orada mining adında ayar var mı ?
Norton mining yapıyor bilgisayarınızda ve belirli bir ücret ödüyor bunun karşılığında

Hocam norton ile mining yapılıyor ya onu soruyorum ayarları kurcalar mısınız orada mining adında ayar var mı ?
Norton mining yapıyor bilgisayarınızda ve belirli bir ücret ödüyor bunun karşılığında
Hiç duymadım. O büyük ihtimalle başka bir yazılım ürünüdür. Ben Antivirüs/Firewall'dan bahsediyorum. Mining olaylarına asla girmedim. Menülerimde ve ayarlarımda da mining ile alakalı hiç bir şey yok. Senin bahsettiğin Norton Crypto diye apayrı bir şey sanırım. Sistemimde NCrypt.exe eratınca da görünmüyor.

Hiç duymadım. O büyük ihtimalle başka bir yazılım ürünüdür. Ben Antivirüs/Firewall'dan bahsediyorum. Mining olaylarına asla girmedim. Menülerimde ve ayarlarımda da mining ile alakalı hiçbir şey yok. Senin bahsettiğin Norton Crypto diye apayrı bir şey sanırım. Sistemimde NCrypt.exe eratınca da görünmüyor.

Hocam bu konuya bakıp alttaki arkadşaın göndermiş oldugu fotoğrafa bakar mısınız?
Çok özür dilerim rahatsız ediyorum sizi.

Kaspersky ve BitDefender harici öneride bulunursanız sevinirim. Kaspersky'e güvenmiyorum, BitDefender (RX6500, i312100F, 16 GB RAM, 500 GB SSD) olmasına rağmen kasıyor.
Ücretli olursa iyi olur yazılımla uğraşıyorum. Sürekli dosya indiriyorum ve beni güvende tutması lazım. Ücreti yıllık maksimum 400-500 olursa sevinirim.
Norton düşünüyorum mining yapıyorlar diyorlar. Mining ayarlardan kapatılıyor değil mi?
Eset olabilir.

Senin tercihine bağlı o.

Merhabalar. Esettir. Kesinlikle. Normalde KAS veya BİT veyahut G DATA derdim. Ancak bende Bitin kasması, diğerinin menşei'si denli ESET kullanıyorum. Kusursuz değil tabi ancak kusursuza yakın. Normalde kurumsal müşteri ürünü mü, ev kullanıcısı mı diye konuşulur. Eset kurumsalı severim, bireysel ürün de gayet iyidir. Kasmaz, zorlamaz. Resmi satışı yüksektir, alternatif satıcılara bakılır. Arada sırada kullanmak için bir tarama motorunuz bulunsun. Bkz: Emsisoft emergency kit. Bu kadar. Aklınıza bir şey takılırsa lütfen. Selamlar.

Merhabalar. Esettir. Kesinlikle. Normalde KAS veya BİT veyahut G DATA derdim. Ancak bende Bitin kasması, diğerinin menşei'si denli ESET kullanıyorum. Kusursuz değil tabi ancak kusursuza yakın. Normalde kurumsal müşteri ürünü mü, ev kullanıcısı mı diye konuşulur. Eset kurumsalı severim, bireysel ürün de gayet iyidir. Kasmaz, zorlamaz. Resmi satışı yüksektir, alternatif satıcılara bakılır. Arada sırada kullanmak için bir tarama motorunuz bulunsun. Bkz: Emsisoft emergency kit. Bu kadar. Aklınıza bir şey takılırsa lütfen. Selamlar.
Bitdefenderi çok sevmiştim lakin sistemim kötü de değil ki ona rağmen dosya gezgininde dahil kasıyor.Nortona bakacam veya Esete lakin esete o kadar para vermek mantıklı mı ?
Nortondan ne farkı var ?
Avtestlere baktığımda çok fazla bir fark yok gibi,bazı yerlerde norton önde bazı yerlerde eset.

Bitdefenderi çok sevmiştim lakin sistemim kötü de değil ki ona rağmen dosya gezgininde dahil kasıyor.Nortona bakacam veya Esete lakin esete o kadar para vermek mantıklı mı ?
Nortondan ne farkı var ?
Avtestlere baktığımda çok fazla bir fark yok gibi,bazı yerlerde norton önde bazı yerlerde eset.
Eset iyi. BIOS koruması vb. var.

Yeni konular

Geri
Yukarı