Yıllık 500TL'ye kadar antivirüs önerisi

Kasimtft

Yoctopat
Daha fazla  
Kaspersky ve BitDefender harici öneride bulunursanız sevinirim. Kaspersky'e güvenmiyorum, BitDefender (RX6500, i312100F, 16 GB RAM, 500 GB SSD) olmasına rağmen kasıyor.
Ücretli olursa iyi olur yazılımla uğraşıyorum. Sürekli dosya indiriyorum ve beni güvende tutması lazım. Ücreti yıllık maksimum 400-500 olursa sevinirim.
Norton düşünüyorum mining yapıyorlar diyorlar. Mining ayarlardan kapatılıyor değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O paralara gerek yok. Ben de tasarımla uğraşıyorum ve ayrıca önemli şirket dokümanları bulunduruyorum sistemimde. 5 senedir Norton ile kusursuzca gidiyorum. Eğer firaewall'u otomatik dğeil de sana soracak şekilde ayarlarsan internete bağlanacak ne kadar program varsa ilk sana danışıyor. Bu da farkında olmadığın herhangi bir yazılımın senden habersiz internetle bağlantı kuraramamasını da sağlıyor ama buna varacak kadar bir şey olmadı henüz o kadar torrent ıvır zıvır indirsem de.

Sadece 190 TL yıllık. 2 yıllık vs. de alaiblirsin.

Rusya ile alakalı sanırım.

Evet Rusya ile alakalı.

Kaspersky'a neden güvenmiyorsunuz? Ücretsiz sürümü dahi bence gayet yeterli ve başarılı.

Rusya.

O paralara gerek yok. Ben de tasarımla uğraşıyorum ve ayrıca önemli şirket dokümanları bulunduruyorum sistemimde. 5 senedir Norton ile kusursuzca gidiyorum. Eğer firaewall'u otomatik dğeil de sana soracak şekilde ayarlarsan internete bağlanacak ne kadar program varsa ilk sana danışıyor. Bu da farkında olmadığın herhangi bir yazılımın senden habersiz internetle bağlantı kuraramamasını da sağlıyor ama buna varacak kadar bir şey olmadı henüz o kadar torrent ıvır zıvır indirsem de.

Sadece 190 TL yıllık. 2 yıllık vs. de alaiblirsin.
Pcyi yavaşlatıyor mu ?Daha doğrusu benim sistem yeterli mi norton için?
Mining kapatılıyor değil mi?
Chrome eklentisi iyi mi?Chromeda sürekli fake siteler var ve bunlardan virus girebiliyor?
Chromedan dosya indirdiğimde otomatik tarıyor değil mi?Benim tarama yapmama gerek yok?

Drweb. 33.90 euro sanırım.
Dr web iyi mi ki?

Evet Rusya ile alakalı.

Rusya.

Pcyi yavaşlatıyor mu ?Daha doğrusu benim sistem yeterli mi norton için?
Mining kapatılıyor değil mi?
Chrome eklentisi iyi mi?Chromeda sürekli fake siteler var ve bunlardan virus girebiliyor?
Chromedan dosya indirdiğimde otomatik tarıyor değil mi?Benim tarama yapmama gerek yok?

Dr web iyi mi ki?
Sisteme çok yük bindirmiyor. Ayrıca web sitesi koruması hayli iyi. Beni senelerdir koruyor fake ve zararlı sitelerden. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Geri
Yukarı