Çözüldü Yıllık Game Pass satın alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jhuelz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayar için yıllık Game Pass satışı var mı? Bir yerde müşteri hizmetlerini arayarak 13 aylık alınabileceğini okumuştum. Yakın zamanda tecrübe eden var mı?

Çözüm
12 Ay + 12 Ay + 12 Ay olmak üzere Live Gold satın alıp, kod ile aktifleştirdikten sonra 1 aylık Game Pass Ultimate satın aldığınızda mevcut Live Gold aboneliğiniz otomatik olarak 36 + 1 aylık Game Pass Ultimate aboneliğine dönüşecek. Başka hesaplarla uğraşmanıza gerek yok.

Tek dikkat etmeniz gereken nokta aboneliği kod olarak satın almanız.
Şaka gibi aradan 10 gün geçmiş cidden 265 TL miydi bu?
Evet, ben o mesajı paylaştıktan 3 gün sonra 295 TL oldu, 1 yıllık daha alacaktım sonra almaktan vazgeçtim. 2 sonra da kur artışları yüzünden 343 TL oldu maalesef.

Ayrıca halen daha bu taktik çalışıyor mu diye merak eden varsa:
1637907360669.png

Xbox Live Gold — Xbox Live Gold 1 Ay | Xbox
Hediye olarak al deyip iki tane 6 aylık 240 liraya alabiliyorsun.
Bende de hediye olarak satın al menüsünde 3 aylık geliyor otomatik, 6 aylığı gelmiyor. Emin misiniz 6 aylık seçeneğin geldiğinden?

Biri 6 aylık kalktı mı gözükmüyor dedi bende de gözükmüyor. 3 aylık alsam 300 TL+ 45 TL Ultimate oluyor millet toplam 280 TL'ye alıyorum diyordu ondan sordum. 6 aylık gözüküyor mu sizde.
Evet, ben o mesajı paylaştıktan 3 gün sonra 295 TL oldu, 1 yıllık daha alacaktım sonra almaktan vazgeçtim. 2 sonra da kur artışları yüzünden 343 TL oldu maalesef.

Ayrıca halen daha bu taktik çalışıyor mu diye merak eden varsa:
Eki Görüntüle 1225941

Bende de hediye olarak satın al menüsünde 3 aylık geliyor otomatik, 6 aylığı gelmiyor. Emin misiniz 6 aylık seçeneğin geldiğinden?
3 aylığın üstüne tıkladığınızda 6 aylık seçenek de çıkıyor.
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı