Yine Bir Beğeni Kasma Hilesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, bu konuda size katılıyorum. (herkes yanlış yapabilir)
Sonuç itibariyle Sosyal genç insanlarla dolu, haliyle Mahsun (çocukça) hareketler yapılabilir. Bu tür yapılan hareketleri önlemek yetkili kişilere düşüyor. Onlar zaten çoğu zaman kimse farkına bile varmadan çözüyorlar (Ceza vb. gibi).

Şu beğeni olayına bayağı takmışsınız. Eğer mümkün olacaksa yetkili arkadaşlar benim 2 bin beğenimi sana versinler.;) Sakın benim beğenilerimde de çapanoğlu arama onlar (Beğenilerim) çok temizdir.(y)
(y) Güldüm gerçekten. :) Bu kampanya çok tutar. Benimde 75 beğenim var alın size helal olsun. :)

Ya üzdün kardeşim gitme forumdan soğumanı istemem. Ben de özür dilerim agresif davrandım.
Yok abi forumdan soğumak değil. Sadece giriş yapmadan siteyi takip etmeye devam edeceğim. Bu arada bugün ki ruh halim;
Bye bye happines, hello loneliness

Hadi ama üzmeyin birbirinizi. :)
Bu türküyle bu konunun kapanmasını istiyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuyla, Samsung'u bağdaştırabilmiş değilim.
Bu arada, ben Samsung'u ne zaman kötüledim?

Son düzenleme:
Benim sonum ne zaman gelir bilmem ama sizin buradaki maceranız benden kısa sürecek görünüşe bakılırsa. Ne zaman fanboyluk yaptım ben? Saçma sapan konuşmayı bırakın. Kanıt gösterin.

@Silinen üye Buranın ağır abisi sen misin? Senin ne haddine ki burda sizi kara listeye aldım diyorsun. Çok merak ediyorum bu 'kara liste' dediğin isimlere ne yapabileceksin?

Zaten yiyeceğin cezadan sonra bir daha kimsenin 2 dakika da olsa, zamanını çalamayacaksın.

@Asım Demir konuyu kitleyip küfür eden şahsa gereken müdahaleyi yapabilir misin bir daha kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı