Yine Bir Beğeni Kasma Hilesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu çok ayıp birşey. Galiba daha önce @Semih Gül yapmıştı. :) Bunları değil sosyal, dünyadan uzaklaştırılmalı. :neo:

Yapsınlar arkadaşlar. Beğenileri yükselsin. Heveslerini alsınlar.

@BaranAkdemir neyse de, Sanki @Silinen üye @Bloother'in mesajlarını beğenmek için üye olmuş. Evet, kesinlikle kasti bir durum söz konusu.

Uyarmak güzeldir, rapor etmekte sitenin mevcut sisteminde var. Bu denli ifşa çalışması bence lüzumsuz bir o kadar onur kırıcı. Zaten sitenin sorumluları itinayla işlerini yürütmekteler. İllaki bir farkındalık olsun istiyorsanız ifşa ederek değil inşaa ederek yapmanızı tavsiye ederim. Yani bilginizi paylaşın.

Şunu ayırmam gerek; farklı iki hesaptan kendi yazdıklarını kendi beğeniyor ve kendini yükseltiyorsa bu zaten kullanıcıdan önce yöneticilerin dikkatinden kaçmayacaktır.

Sizde yanlış yapmış olabilirsiniz ancak sizi bu denli ifşa etseler ne düşünürdünüz?

Forum içerisinde bu denli mimlenseniz enufak itibarınız kalırmıydı?

Bunu yaparken belli bir kullanıcı tarafından beğenildiniz. Sizce bu doğru mu?

Yönetici bu isnat edilen vakayı incelediğinde herhangi bir işleme gerek olmadığını cezayı fazla hesap kullandığından aldığını belirtti.
İnfial uyandırdığınız durumdan rahatsız oldunuz mu?
Bu arkadaşınızdan özür dileyecek misiniz?

Bu kullanıcı uzaklaştırıldı. Geri dönrüğünde herşeyi samimiyeti ve bilgi paylaşımı dahilinde yaptığını anlatsa gözünüzde meczup olmaktan kurtulamayacaktır.

Güzide sitemiz yöneticilerinden istirhamım ifşa edilen kullanıcı kardeşimize itibarının iyade edilmesidir. Bu açılan konunun kaldırılması bence doğru olacaktır. Takdiri yöneticilerindir.

Öyle bir yazmışsın ki adamın yatak odasına girdik en mahrem sırlarını açık ettik. Bu kadar abartmaya gerek yoktu. Ben şüphelendiğim bir şeyi paylaştım eğer yöneticilere direkt ulaşabilseydim konu açmadan da bunu yapabilirdim.

Bu çok ayıp birşey. Galiba daha önce @Semih Gül yapmıştı. :) Bunları değil sosyal, dünyadan uzaklaştırılmalı. :neo:
Koray Keçeci aynısını sende yaptın hemde foruma üye olur olmaz seni gördüğümde de ekran görüntüsü aldım ama paylaşmadım. Bunu benim inadıma birilerinin yönlendirmesiyle yapıyorsanız direkt bana ulaşın forumu ahıra çevirmenize gerek yok.

Hey dostum ben böyle birşey yapmadım. Ayrıca foruma üye olmadan önce Masaüstü Bilgisayarlar kategorisinde hep açılan mesajlara bakıyordum. Çünkü bilgisayarımda oluşan sorunları bu sayede yaptım.

Yapsınlar arkadaşlar. Beğenileri yükselsin. Heveslerini alsınlar.
Neden yapsınlar kardeşim bak 1.200 mesaj yazmışsın gözlerini yormuşsun, ellerini yormuşsun. Ama 300 beğeni almışsın. Her yazılana beğeni verilecek değil ama böyle dalavere yapan insanlara karşı olmalısınız. Herkes emeğinin karşılığını almak ister.

Öyle bir yazmışsın ki adamın yatak odasına girdik en mahrem sırlarını açık ettik. Bu kadar abartmaya gerek yoktu. Ben şüphelendiğim bir şeyi paylaştım eğer yöneticilere direkt ulaşabilseydim konu açmadan da bunu yapabilirdim.

Yöneticiler faketsin diye teninden içeri nufuz etmeye gerek yok. Görsünler diye gözlerine sokmayada gerek yok. :) Farkındalar herşeyin. Sağolsunlar isimlerini etiketlemesek bile yardımcı oluyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı