YKS 2 ay kala ne yapılabilir?

Şimdi sözelse işler değişir. Sözelde ilk 10 bine bu 2 ayda girebilirsin, şaka değil. TYT ve AYT ne durumda şu an?

0 şu an neredeyse hiç bilmiyorum ama sözel derslerde hızlı bir şekilde akılda kalıcı çalışabilirim diye düşünüyorum tek sıkıntım matematik falan.

0 şu an neredeyse hiç bilmiyorum ama sözel derslerde hızlı bir şekilde akılda kalıcı çalışabilirim diye düşünüyorum tek sıkıntım matematik falan.
AYT'de bol bol ezber yaparak biraz da genel kültürünle 50-60 arası yaparsın sözel olduğu için. Geriye TYT kalıyor. Onu da 60'a yaklaştırmaya çalış. Rahat istediğin bölümü yazarsın sözeldeki.

AYT'de bol bol ezber yaparak biraz da genel kültürünle 50-60 arası yaparsın sözel olduğu için. Geriye TYT kalıyor. Onu da 60'a yaklaştırmaya çalış. Rahat istediğin bölümü yazarsın sözeldeki.

Bir taktik var mı bildiginiz ezber için veya nasıl bir uygulama yapmalıyım

Hocam merhaba başladığınızda kaç netteydiniz. Bende 1 2 hafta sonra o seviyeye geleceğim. Hangi konulara çalıştınız? AYT fende ne durumdasınız sayısalsanız?

Yanlış bakıyorsunuz galiba. 1 yıl 2 ayınız var. 2024 YKS'yi unutun. 2025'e bakın. O soruları Eylül'de soracaktınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…