YKS 2021 Açıklandı

Sıralama ne hocam?
Mazuru yoksa kaç bin acaba?
30K
Bende de aynı durum geçerli ama mezuna kalmak hiç istemiyorum.
İnan ben de. Zaten kim ister ki. TYT neyse ki iyi. Belki seneye sadece AYT çalışırım.
Sayısalda 17k yaptım, sınav sistemi olması zaten saçmalık. Yine istediğim yer gelmedi kaçış planları yapıyorum.
Yaz Fırat Üniversitesi Tıp'ı sonra git yabancı sınavlara çalış. Tıpa ilgin varsa tabii.

Keşke bu sene girseydim. Sadece matematiği fulleyenler çok iyi sonuçlar almış. Matematik değil de fen korkutuyor beni.

@oynozan Eğer ki Fen ve Türkçe dersleriniz çok kötü değildiyse bu sene matematiği iyi yapanlar inanılmaz farklar attı.
Valla seneye nasıl olacak acaba? Bence daha kolay bir sınav yaparlar bu sefer de tek soruyu yanlış yapmak bile sıralamayı binlerce kişi geri atar. Bu senenin sorularına bilerek bakmadım ama yine eleyici bir sınav yapsalar güzel olur.

Valla seneye nasıl olacak acaba? Bence daha kolay bir sınav yaparlar bu sefer de tek soruyu yanlış yapmak bile sıralamayı binlerce kişi geri atar. Bu senenin sorularına bilerek bakmadım ama yine eleyici bir sınav yapsalar güzel olur.
Tamamen tahmini olacak bu yazdıklarım çünkü ÖSYM cidden kendi kafasına göre yapıyor bazı şeyleri. Tahminim Matematiği bence hiçbir zaman eskisi kadar kolay göremeyeceğiz ama bu sene kadar da zor çıkmayabilir. Kimya ve Biyoloji kısmına biraz ağırlık verebilirler. Türkçe hemen hemen paralel olur gibi sadece Dil Bilgisi daha fazla çıkabilir. Onun dışında hemen hemen aynı olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı