YKS 2021 tercih sonuçları önümüzdeki hafta açıklanacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
ÖSYM Başkanı Halis Aygün, 2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın tercih sonuçlarının önümüzdeki hafta içerisinde açıklanacağını bildirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün DGS tercihi başladı zaten kesin bu yüzden geç açıklanacak. 2020 ve 2019 sonuçları bu zamanlarda açıklanmıştı.

Verirlerse biz nasıl sinirleneceğiz, nasıl stres olacağız? Olur mu öyle şey!

Aynen hocam ya, 2021 yılında açıklayacağız demeleri gerekliydi. Bu stres bize çok az geldi. Bünye alışamıyor. Z kuşağı çok şımarık abi ya (!).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün DGS tercihi başladı zaten kesin bu yüzden geç açıklanacak. 2020 ve 2019 sonuçları bu zamanlarda açıklanmıştı.
Ona göre planlanacak o halde. DGS tercihlerinin başlayacağı tarih belli mi, evet; o halde YKS tercih sonuçlarını da ona göre ayarlayacaklar.

Bu yükselmem size değil bu arada, yanlış anlamayın lütfen. @Yeniçocuk

Ona göre planlanacak o halde. DGS tercihlerinin başlayacağı tarih belli mi, evet; o halde YKS tercih sonuçlarını da ona göre ayarlayacaklar.

Bu yükselmem size değil bu arada, yanlış anlamayın lütfen. @Yeniçocuk

Sorun yok hocam. 2019 yılında girdim YKS'ye, bu zamanlar hangi üniversiteyi kazandığımız belli olmuştu. Şimdi yurt başvuruları başlamıştı. Neden bu kadar uzun sürüyor anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DGS tercihlerinin başlayacağı tarih belli mi, evet; o halde YKS tercih sonuçlarını da ona göre ayarlayacaklar.

Bu konuda biraz cahilim. DGS tercihleri bitmeden YKS Tercih sonuçları açıklanmak zorunda değil mi? Bu mesajınızdan nasıl bir çıkarım yapmalıyım? Elbet sizin söylediğiniz ile kesin olarak sınav sonuç tarihini bilemem. Ama mantık-tahmin yürütebilirim diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı