YKS 2023 soruları çalındı iddiası doğru mu?

Sınavda zaten güvenlik diye bir şey yok. Bu sene öylesine girdiğim sınavda benimle aynı salona düşmüş üç arkadaş sınıfa rahatça girip çıkabiliyor, koridorda rahat rahat konuşabiliyor, gezebiliyor. Okuldaki tek güvenlik kapıdaki 2 görevliyle, üstü arayan 3 görevli.

Sınavda zaten güvenlik diye bir şey yok. Bu sene öylesine girdiğim sınavda benimle aynı salona düşmüş üç arkadaş sınıfa rahatça girip çıkabiliyor, koridorda rahat rahat konuşabiliyor, gezebiliyor. Okuldaki tek güvenlik kapıdaki 2 görevliyle, üstü arayan 3 görevli.

Tahmin edeyim ilk okulda sınava girdin?

@Cruslan sınav başladıktan sonra sınıftan çıkıp geri mi girdiler?
Tabii ki hayır ancak okul içinde rahatça gezilebiliyor 9.55'e kadar. Sınav olacağı yerde üç tanıdık kişinin rahatça sohbet edebilmesi çok endişelendirdi beni. Ki ben çoktan üniversite kazanmış birisiyim, boş kafayla girdiğim sınavda aklımda bunları sorguladım.

Yanlış hatırlamıyorsam 10'da kapılar kapatılıyordu. 10.15'te sınav başlıyordu. O zamana kadar gezip tozmak serbest. En azından gözetmenler bir şey dememişti.

Ben de edebiyat hocama denk gelmiştim, aynı sınıftaydık. Adamla iki kelam ettim sınavdan önce. Tanıdık denk gelmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı