YKS 2024 için tavsiye

Atlantiss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 10. sınıf öğrencisiyim. 11'e geçiyorum. Ortaokulum birincilikle bitti. 488 LGS puanı ile fen lisesinde okuyorum. 9'um koronaya gitti, 10'da da bir türlü adapte olamadım ve 2 senem hayli eksik denebilir belki de.

Benim sorum buradan 2024 YKS kurtarılır mı? Yazın ne yapmalıyım? Yazın dershaneye gitmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Git eksiklerini tamamla çünkü lisede her sınıf birbirinin temelidir birini anlamadan birini anlayamazsın gidersen ve eksiklerini tamamlarsan YKS'de rahat ol.

3 yıl sınava hazırlanmış biri olarak şunu söyleyebilirim (müfredatınızdan haberim yok kendi dönemim için söylüyorum) ilk iki sınıf çok boş. 2 ayda anlatılan konular tek sayfaya sığacak özetlerle geçilebiliyor. 9 ve 10 da birçok baba dersten(matematik,fizik vs) kalıp sonunda güzel dereceler alan çok fazla arkadaşım var.

Matematiğiniz ne durumda?
28 29 net civarı geliyor geometri eksiğim var bi tık
3 yıl sınava hazırlanmış biri olarak şunu söyleyebilirim (müfredatınızdan haberim yok kendi dönemim için söylüyorum) ilk iki sınıf çok boş. 2 ayda anlatılan konular tek sayfaya sığacak özetlerle geçilebiliyor. 9 ve 10 da birçok baba dersten(matematik,fizik vs) kalıp sonunda güzel dereceler alan çok fazla arkadaşım var.
Bu yazı evde mi geçirsem dershane ile mi desteklesem o konuda çok kararsızım ya

Geri
Yukarı