YKS sınavı için tavsiyeniz nedir?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, seneye YKS sınavına gireceğim. Meslek lisesinde Bilişim okuyorum ve sayısalım kötü olduğu için dershanede sayısal odaklı dersler görüyorum. Hedefim Meslek Lisesinde okumam ile gelen bonusları kullanabileceğim bir bölüme girmek. Aslında 3D Animatör olmayı istiyorum fakat Çizgi Film ve Animasyon'a girmeye yetecek kadar kağıda çizimde iyi değilim, bu yüzden risk alamıyorum. Bu yüzden üniversiteden sonra Animasyon eğitimi almayı düşünüyorum.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Tek önerim forumdan uzaklaş ve ders çalış bağımlılık yapıyor forum.
Girdiğim güne lanet ediyorum çünkü bu forumda günde 3 saat geçirmekten kendimi alıkoyamıyorum.

Merhaba, seneye YKS sınavına gireceğim. Meslek lisesinde bilişim okuyorum ve sayısalım kötü olduğu için dershanede sayısal odaklı dersler görüyorum. Hedefim meslek lisesinde okumam ile gelen bonusları kullanabileceğim bir bölüme girmek. Aslında 3D animatör olmayı istiyorum fakat çizgi film ve Animasyon'a girmeye yetecek kadar kağıda çizimde iyi değilim, bu yüzden risk alamıyorum. Bu yüzden üniversiteden sonra animasyon eğitimi almayı düşünüyorum.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Meslek lisesinde okumak kötü değildir sadece bazı dezajantajları varı örneğin stajdır şudur budur.

Sınavda başarılı olmak istiyorsan bağımlılık oyun vs bırak kendine az bir süre ver devamı gelecektir bir plan yap ona göre ilerle belki TYT konuların ya da AYT konularındasın bilemem matematik ve alanına uygun derslerde başarılı olmasınkı bölmünü tutturasın sözel sayısal eşit ağırlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı