YKS 205 puan iyi mi?

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bugün YKS sınavları açıklandı. Sanırım bayağı kötü aldım sizce mezuna kalınır mı bu puanla yoksa tercih mi yapmalıyım? Lisede okuduğum bölüm grafik tasarım fakat bu puanla tutmuyor sanırım 2 yıllık bile bu durumda ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230720_142957.jpg
    Screenshot_20230720_142957.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 149
Merhaba bugün YKS sınavları açıklandı. Sanırım bayağı kötü aldım sizce mezuna kalınır mı bu puanla yoksa tercih mi yapmalıyım? Lisede okuduğum bölüm grafik tasarım fakat bu puanla tutmuyor sanırım 2 yıllık bile bu durumda ne yapmam lazım?

Kal mezuna hocam. Hırslan adam gibi çalış halledersin 2024 YKS'de.

Kardeşim mezuna kal ya da imkanın varsa yurt dışına kaç.

Hocam mezuna kalmak daha mantıklı bu puanla.
Peki mezuna kalmak için tercih yapmicam dimi hiç bir işlem yapmicam 1 yıl boyunca sınava hazırlanıcam arada Bi kendi bölümümde kendimi geliştiririm böyle yararlı olur dimi?

Kal mezuna hocam. Hırslan adam gibi çalış halledersin 2024 YKS'de.
Peki mezuna kalmak için tercih yapmicam dimi hiç bir işlem yapmicam 1 yıl boyunca sınava hazırlanıcam arada Bi kendi bölümümde kendimi geliştiririm böyle yararlı olur dimi?

Bu sıralamayla hiç bir şey olmaz, bir sene daha hem okuduğunuz bölümde kendinizi geliştirirken hem de YKS 2024'e çalışmaya bakın.
Bende öyle düşünüyorum Kendi alanımda zaten iyiyim bir çok şirketle çalıştım 18 yaşımda. Fakat şuan gerçekten çok moralim bozuldu bu puan yüzünden. Oysa ki sınavım iyi geçmişti ama kader yapacak bir şey yok 1 sene daha boş kalıcam belki çalışırım belki full Sınava çalışırım sen hangisini önerirsin?

Grafik tasarım için okul okumana gerek yok. Oradaki derslerin de sana hiçbir faydası olmaz. Ondan başka bir meslek amaçlamıyorsan okul okumadan devam et kendini geliştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı