LGS 2021 476 puan iyi mi?

Yaptığın 4 yanlış standart sapması aşırı yüksek olan bir soruysa yüzdelik dilimini etkileyebilir. Ama gayet iyi bir yüzdelik dilim geleceğine eminim. Ellerine sağlık. Parlak gelecek bekliyor senin gibi aydın beyinleri hocam.

Hocam bu üyenin dediği gibi yüzdelik dilimleri görmeden bir şey söyleyemeyiz.
Teşekkürler.
Yaptığın 4 yanlış standart sapması aşırı yüksek olan bir soruysa yüzdelik dilimini etkileyebilir. Ama gayet iyi bir yüzdelik dilim geleceğine eminim. Ellerine sağlık. Parlak gelecek bekliyor senin gibi aydın beyinleri hocam.
Sağolun hocam.
Anlıyorum pek de iyi değil gibi duruyor.
Ney?

Hocam cevap anahtarları yayınlandı :)

Hocam ben bir haber kanalından izlediğim kadarıyla eğitimcilerin matematiğin "-" netlere düşmesinden korkuyorlar.
ben 2018 lgs ye girdim,
Türkçe 1y 1b , matematik 3y1b , fen 3y, ink 0y, ing 1y, din 1y yapmıştım (belki 1 2 tane hatam olabilir tam net hatırlayamadım.
Türkçe (20 soru): 12.5539

Matematik: (20 soru): 4.9534

Fen Bilimleri (20 Soru): 9.2265

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük (10 Soru): 7.4010

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi (10 Soru): 8.4051

Yabancı Dil (10 Soru): İngilizce: 5.1457
internette bulduğum netler de bu şekilde o sınav için, ben 403 puan, 2.24 yüzde yapmıştım belki bu sana bir fikir verir.

LGS 2021 sınavında 476 (Türkçe 20D, Ink. 10D, dkab 10D ing. 10D, matematik 18D 2y, fen 18D 2y) iyi mi?
Puanlarınız gayet iyi. Ama önemli olan yüzdelik dilim. Örnek olarak, 450 ve üzeri yapan çok fazla kişi varsa notunuzu ortalama sayabilirsiniz. Ama çoğunluk 350 - 400 arasında ise yüksek bir nottur. Sonuçlar açıklanınca yüzdelik diliminize göre bir konu daha açın.

Ayrıca, ben geçen sene %0.01 yüzdelik dilim ile çok güzel bir lise kazandım. O yüzden istediğiniz liseye karar verirken istediğiniz liseyi mutlaka yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı