YKS başlamak için geç mi kaldım?

faramir1

Femtopat
Merhaba arkadaşlar YKS yeni başlayacağım çalışmaya. Mezunum ve sayısal 150 bin hedefim var. Sizce geç mi kaldım yoksa tam zamanı mı biliyorum biraz saçma ama geç kalmışım hissi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde YKS çalışmalarına 11. sınıfta veya yazın başlanıyor. Bu bağlamda evet gecikmissiniz bir an evvel başlayın fakat 150K'ya girip girememek size bağlı bir şey. Temeli iyi olan birinin 150K'ya girmesi çocuk oyuncagidir ama 4 senesi de boş geçmiş birinin girmesi çok zor.

Böyle düşünmek yerine çok daha fazla çalışırsan olabilir bence hala zaman var ve çalışmazsan seneye tekrar gireceksin.

Merhaba arkadaşlar YKS yeni başlayacağım çalışmaya. Mezunum ve sayısal 150 bin hedefim var. Sizce geç mi kaldım yoksa tam zamanı mı biliyorum biraz saçma ama geç kalmışım hissi var.

Açıkçası Bende Senin Gibi Daha yeni başlayacağım emin ol bu insanlar yüzünden calısmayı bırakan cok insan var sadece çalış eminim ki yapabiliriz

Kişiden kişiye değişir 11.sınıfta başlayıp yapamayanlar, son 5-6 ay kala çalışıp yapanlar bile var.

eğer gerçekten motivasyonun yüksekse ve disiplinli biriysen bırak bugünü, 1 ay sonra bile geç kalmış sayılmazsın. bugün başlarsan 150 bin hedefi çok rahat gelir

Geri
Yukarı