YKS çalışma önerisi

Jim Moriarty

Hectopat
Arkadaşlar şu an 11. sınıfım ve ilk dönemin başında bazı sebeplerden ötürü açığa geçtim. Dershaneye kaydım var ama devamsızlığım çok oldu, hem TYT'de hem AYT'de çok az konu biliyorum. Kendi başıma nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Mesela çoğu kanalın "TYT matematik Full" falan diye oynatma listeleri var. Her ders için baştan sona izleyip sonra elimdeki kaynaklardan mı çözeceğim, konu mu okuyacağım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu yüzden çalışmaya da başlayamıyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an 11. sınıfım ve ilk dönemin başında bazı sebeplerden ötürü açığa geçtim. Dershaneye kaydım var ama devamsızlığım çok oldu, hem TYT'de hem AYT'de çok az konu biliyorum. Kendi başıma nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Mesela çoğu kanalın "TYT matematik Full" falan diye oynatma listeleri var. Her ders için baştan sona izleyip sonra elimdeki kaynaklardan mı çözeceğim, konu mu okuyacağım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu yüzden çalışmaya da başlayamıyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Üniversite kazandım ama sırf Online oldu diye 90 günde TYT AYT bitirmeyi düşünüyorum sen hayli hayli yaparsın

Teşekkürler. Önerebileceğin kanallar var mı?

Diğer derslerin kanal alternatifleri bol ama fizikten kesinlikle "Özcan Aykın"dan dinle. Biyoloji için "dr. Biyoloji". Matematikte ve geometride kanal bol, ben "bıyıklı matematik", iyi anlatamadığını düşündüğüm yerlerde alternatif olarak "mert hoca"dan dinledim.

Geri
Yukarı