YKS ham puan meselesi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Sınava girdim TYT maalesef kötü geçti. Yarın AYT var ancak barajı ucu ucuna geçiyorum galiba internetten hesaplarken bazı siteler bu senenin ham puanını giriyorum EA 190 geliyor. Kimisi 2019'da 179 yazıyor. Bu sene kaç gelecek ona göre net hesabı yapıyorum. Mezuna kalmak istemiyorum. Yani ham puanlar neden seneden seneye değişiyor? Ve bu sene ham Puan puan. GO sitesind yazanın aynısı gelir mi?

OBP: 86.35
TYT: Toplamda 20-25 net arası bekliyorum.
AYT: En kötü 15-17 yaparım diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınava girdim TYT maalesef kötü geçti. Yarın AYT var ancak barajı ucu ucuna geçiyorum galiba internetten hesaplarken bazı siteler bu senenin ham puanını giriyorum EA 190 geliyor. Kimisi 2019'da 179 yazıyor. Bu sene kaç gelecek ona göre net hesabı yapıyorum. Mezuna kalmak istemiyorum. Yani ham puanlar neden seneden seneye değişiyor? Ve bu sene ham puan puan. GO sitesind yazanın aynısı gelir mi?

OBP: 86.35
TYT: Toplamda 20-25 net arası bekliyorum.
AYT: En kötü 15-17 yaparım diye tahmin ediyorum.

Boş ver be kanka seneye tekrar girersin sıkma canını katil değilsin ya kendini boşuna suçlama insanlık hali ara sıra tembellik yapabiliyoruz ya her şeyin iyi tarafından bak tekrar denemekten zarar gelmez. :D

Boş ver be kanka seneye tekrar girersin sıkma canını katil değilsin ya kendini boşuna suçlama insanlık hali ara sıra tembellik yapabiliyoruz ya her şeyin iyi tarafından bak tekrar denemekten zarar gelmez. :D

Orası öylede bilmiyorum ya belki geçerim. Zaten kalırsam canımı sıkan lise hazırlık okudum yaş 19 seneye 20 üniversiteye geç gideceğim :(

Geri
Yukarı