YKS için 11. sınıf çalışma düzeni nasıl olmalı?

sncmrt

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40GHz 3.40 GHz / 8 GB RAM / 1050 Tİ EKRAN KARTI / ASUS H110M-K ANAKART / Samsung Evo 500 GB SATA SSD / 1 TB SEAGATE HDD / 500 GB SEAGATE HDD
Okullar bugün açıldı ve benim de 11. sınıf eğitim öğretim hayatım bugün başladı.
YKS sınavında başarılı bir sıralama ve derece elde etmek için nasıl bir program ve düzen ile çalışılmalı?
Matematiğim geçen seneler çaba göstermediğim için sınavlardan kıl payı geciyordum ve ders ortalamalarım orta derecedeydi. Kısacası 9 ve 10. okulda laylaylom takıldım ortalamam 75-80 arası değişiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene 11. sınıf derslerine ağırlık vermeni öneririm AYT nin %60'ı nın bu sene öğreneceksin zaten iyi bir temel at, TYT için ise Türkçe ve matematiği hallet eğer hedefin yüksekse önümüzdeki yaza kadar 30 nete getirmeye çalış denemelerde sosyalle fenin acelesi yok.

Bu sene 11. sınıf derslerine ağırlık vermeni öneririm AYT nin %60'ı nın bu sene öğreneceksin zaten iyi bir temel at, TYT için ise Türkçe ve matematiği hallet eğer hedefin yüksekse önümüzdeki yaza kadar 30 nete getirmeye çalış denemelerde sosyalle fenin acelesi yok.
Ve ortalamanı olabildiğince yüksek tut OBP düşük kalmasın.

Geri
Yukarı