YKS için geç mi kaldım?

Oberyn Martell

Picopat
11 Mat'ım çok iyi, 11 FKB idare eder bu yaz stajım olduğu için başlamak fırsat olmadı. TYT'ye ufaktan başlayabildim geç başladığım için ekim ortası gibi bitirmeyi planlıyorum, AYT de hafiften ilerleteceğim hedef 90k ile 110k arası sayısalım.

Kafam 1 milyon geç mi kaldım? Hedefim için tam zamanımı dershaneye yazıldım aile zoruyla, tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama öğrenci olarak klasik 40 bandında matdan 4,5 soru yaptım Fen'e dokunmadım çok konu eksiğim var onları tamamlamaya uğraşıyorum.

Programımda geometride var, sizce çıkarmalı mıyım ya da hangi konuya kadar yürütmeliyim bu yaz.

Son düzenleme:
Ortalama öğrenci olarak klasik 40 bandında matdan 4,5 soru yaptım Fen'e dokunmadım çok konu eksiğim var onları tamamlamaya uğraşıyorum.

Programımda geometride var, sizce çıkarmalı mıyım ya da hangi konuya kadar yürütmeliyim bu yaz.
Zorlarsan ilk 30k bile olabilir tabi günde min 8-9 saatlik bir çalışma yaparsan. Önce tyt matematik ve fkb konularını hallet. Geometri, paragraf problem rutini oluştur. Aralığa kadar tyt konularını büyük oranda bitir sonra ayt kas. Ama ben koçluk almanı öneririm internette derece yapan öğrenciler koçluk veriyor imkanın varsa onlardan al.

Geç kaldım diyerek çalışmayı bırakırsan senin kaybına olur. Zaten daha 10 ay var sıkıntı etmene gerek yok.

11 Mat'ım çok iyi, 11 FKB idare eder bu yaz stajım olduğu için başlamak fırsat olmadı. TYT'ye ufaktan başlayabildim geç başladığım için ekim ortası gibi bitirmeyi planlıyorum, AYT de hafiften ilerleteceğim hedef 90k ile 110k arası sayısalım.

Kafam 1 milyon geç mi kaldım? Hedefim için tam zamanımı dershaneye yazıldım aile zoruyla, tavsiyeniz var mı?
Hayır geç kalmadın. İlk 5 bine bile girebilirsin.

Çalıştıktan sonra yapamayacağınız bir şey yok. Yok efendim geç mi kaldım? Şimdi başlasam X sıralama yapabilir miyim? Bunu kimse bilemez. Herkes sallıyor. Bu sorunun cevabı sensin. Derece yapmayı rüyasında bile göremeyenler. Nasıl derece yapılır diye atıp tutuyorlar. Yemeyin bunları. Gidin çalışın. /// Bu konuda biraz gerginim. Sert olduysam kusura bakmayınız.

Adamlar son 2 ay açıp kitaba bakmaya başlıyor. Senin daha zamanın var. Boşuna kendini üzüyorsun. 10 ayda neler neler olur. Yok 4 net yapmışsın yok 5 net bunların bir gram önemi yok. Önemli olan sen son haftaya kadar neleri çalışıp anladın ve o sıra kaç net yapıyorsun.

Brom geç başlamak hiç başlamamaktan kat be kat iyidir. Şimdi başlayıp 5000'li sıralamalar bile yapabilirsin. 90K falan basit sıralamalar. Çalıştığın sürece 10-30k arasını çok rahat yaparsın tabii 10k sonrası işler zorlaşıyor ancak imkansız diye bir şey yok çok uzun bir süre var önünde

Geri
Yukarı