YKS 2024 için geç mi kaldım?

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, bu sene 12 sınıf oluyorum, bilişim öğrencisiyim. Yaz tatilini de boş geçirmek istemiyorum ve yalan söylemeyeceğim derslerim kötü. Sizce nereden başlamalıyım ve ne yapmalıyım?
Tavsiyeniz var mı? Sizce yetiştirebilir miyim? Mezuna mı bırakmalıyım vs. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu sene 12 sınıf oluyorum, bilişim öğrencisiyim. Yaz tatilini de boş geçirmek istemiyorum ve yalan söylemeyeceğim derslerim kötü. Sizce nereden başlamalıyım? Ve ne yapmalıyım?
Tavsiyeniz var mı? Sizce yetiştirebilir miyim? Mezuna mı bırakmalıyım vs. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bende daha başlamadım ama benim TYT iyi. AYT kısmında eksiklerim var tatilin bitimine son 1 ay kala TYT çalışacağım ağırlıklı. Ondan sonra Full focus AYT çalışacağım.

Merhaba, bu sene 12 sınıf oluyorum, bilişim öğrencisiyim. Yaz tatilini de boş geçirmek istemiyorum ve yalan söylemeyeceğim derslerim kötü. Sizce nereden başlamalıyım? Ve ne yapmalıyım?

Her şeyden önce hiçbir şey için geç değildir. Kendinize güveniniz olsun. 1 yıl kalmış olabilir sıkı bir çalışmayla yaparsınız. Öncelikle birkaç saat uğraşarak kendinize sıkı bir ders çalışma programı yapın. Programda matematik ve Türkçeye ağırlık verin çünkü daha fazla puan veriyor. Ne yapın edin kendinizi sanal ortamdan instagram/oyun vb. yerlerden uzak tutun hafta sonları birkaç saat verebilirsiniz. Günde en az 4 saat çalışın Max 12'ye kadar çıkabilirsiniz. 14 saat çalışan arkadaşlarım var.

Eklemeyi unuttum: Siz kötü bir öğrenci olsanız şu an bunun derdine düşmezdiniz 1 yıl kalmış olsa da hatanızın farkındasınız ve kendinize bir yol vermeye çalışıyorsunuz bu da gayet güzel bir şey.

Hocam fazla takmayın bende 2024'te gireceğim bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama bu yaz ders çalışmaya başlamayacağım okullar açıldıktan sonra Full focus olacağım kendinize güveniniz olsun her şeyi başarırsınız.

Hocam fazla takmayın bende 2024'te gireceğim bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama bu yaz ders çalışmaya başlamayacağım okullar açıldıktan sonra Full focus olacağım kendinize güveniniz olsun her şeyi başarırsınız.

Rehber matematik TYT kitabı çıkarmış 3 kitap 700TL daha bunun Türkçe si falan var diğer öğrenciler durumu olmayanlar falan ne yapıyor aklım almıyor gerçekten.

Geri
Yukarı