YKS 2024 için geç mi kaldım?

Aysenurr35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese, ben YKS 2024 sınavına gireceğim. Bu zamana kadar doğru dürüst bir çalışma düzenim olmadı ama şu an hedefimi yükselttim. Matematik özel derse başladım. Eğer bu yazı verimli geçirirsem sizce 1 senede sayısal 30k yapabilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yani başkasının yapabilirsin demesiyle olmuyor. Her şey sende bitiyor aslında. Evet çalışırsan iyi bir şekilde neden olmasın? Motivasyonu başkalarında arama kendin kendini motive et. Hayal ettiğin yaşamı düşün.

30K zor ama imkansız değil bir an önce başlamalısın. Temelin iyiyse neden olmasın. Bu sınav 4 sene çalışılarak full çekilebilecek sınav da değil, 6 ay çalışılarak kötü bir sonuç yapacağın bir sınav da değil tamamen sana bağlı, bilgi birikimin iyiyse olabilir.

Yani başkasının yapabilirsin demesiyle olmuyor. Her şey sende bitiyor aslında. Evet çalışırsan iyi bir şekilde neden olmasın? Motivasyonu başkalarında arama kendin kendini motive et. Hayal ettiğin yaşamı düşün.

30K zor ama imkansız değil bir an önce başlamalısın. Temelin iyiyse neden olmasın.
Herkes yapamayacağımı düşünüyor

Ne demek geç kalmışmıyım? Çok çalışın, az yiyin, gerekirse hızlı uyuyun ama kendinize inanın!

Geri
Yukarı