YKS için öneriler

9. sınıf biyoloji zordur hocam sizlik değil yani.

Hocam iyi akşamlar bu hesaba giriş yapamadım buradan sana bir şey danışmak istiyorum test kitapları aşırı pahalı bende laptop var grafik tablet almayı düşünüyorum soruları PC üzerinden çözerim (paragraf hariç) sence mantıklı mı?

Hocam iyi akşamlar bu hesaba giriş yapamadım buradan sana bir şey danışmak istiyorum test kitapları aşırı pahalı bende laptop var grafik tablet almayı düşünüyorum soruları PC üzerinden çözerim (paragraf hariç) sence mantıklı mı?

Hocam bende de tablet var daha önce ondan cozmustum biraz ama ben soruyla fiziksel temasa gecemeyince yani kagida dokunamayinca biraz rahatsız oluyorum sizde öyle bir sorun yoksa mantıklı olabilir ama ben hep fiziksel kitaptan yanayım.

Hocam bende de tablet var daha önce ondan cozmustum biraz ama ben soruyla fiziksel temasa gecemeyince yani kagida dokunamayinca biraz rahatsız oluyorum sizde öyle bir sorun yoksa mantıklı olabilir ama ben hep fiziksel kitaptan yanayım.

Bende test kitabını severim ama malum 10 test kitabına 2000 vermek mantıksız bence😃 bir de yer kaplıyor biraz dağınık olduğum için sağ ol yine de düşünceni paylaştığın için

Bende test kitabını severim ama malum 10 test kitabına 2000 vermek mantıksız bence😃 bir de yer kaplıyor biraz dağınık olduğum için sağ ol düşünceni paylaştığın için.

Hocam o dağınıklık artık sınav senesinin kaçınılmazı ne kadar toplasanız da masanın üstü kitap doluyor bir müddet sonra.
Kendinizi rahat hissedecekseniz dediğiniz gibi bilgisayardan çözmek de sorun olmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı