YKS için sıfırdan konu anlatımlı matematik kitabı önerisi

gökmeNN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı ve Grafik Tasarım
Merhaba, bu sene mezuna kaldım ve matematik bilgim çok kötü -diplerde- bu yüzden beni sıfırdan ileriye taşıyacak konu anlatımlı kitap arayışındayım. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Evet, onu inceledim konu anlatımı mevcut ama en iyi kitap hangisi veya en iyi yayınevi hangisi bilmediğimden konu açtım.
Merhabalar, Apotemi'nin fasikülleri hem fiyat açısından hem de konu anlatımları açısından gayet iyi. Bana soracak olursan Antrenmanlarla Matematik hiç kullanmadım ve gereğini de duymadım. Bir de Aydın konu anlatım föyleri var onları da düşünebilirsiniz fakat Aydın biraz daha pahalı.

Merhabalar, Apotemi'nin fasikülleri hem fiyat açısından hem de konu anlatımları açısından gayet iyi. Bana soracak olursan Antrenmanlarla Matematik hiç kullanmadım ve gereğini de duymadım. Bir de Aydın konu anlatım föyleri var onları da düşünebilirsiniz fakat Aydın biraz daha pahalı.
Hocam yeni başlayan adama Apotemi önermek nedir?

Hocam yeni başlayan adama Apotemi önermek nedir?
TYT Matematikte en büyük sorun olan konu problemler ve Apotemi Problemlerin konu anlatımı ve sorulara göre verdiği taktikleri bayağı iyi, problemler için zaten çok bir şey bilmesine de gerek yok mantığı öğrenmesi yeterli. Üstelik bu tarz kaynaklarda kolaydan zora gidiyor. Sırf ismi Apotemi diye her sorusu Rus Olimpiyat sorusu değil.

Geri
Yukarı