YKS İçin Zor Kitap Önerisi

Arif Doğan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Matematik ve fen için zor yayınlar önerir misiniz, matematik Karekök, fen için ise Palme yayınlarına sahibim. Bunlar dışında, soruları orijinal, derece isteyen birisine önerilecek bir kitap önerseydiniz hangisi olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışmayı hiçbir yönden sevmem ama mesele soruların zorluğu değil çeşitliliğidir. Ne kadar farklı soru/çözüm gördüysen o kadar iyi.

Ben de onu diyorum hocam, zor derken saatlerce işlem yaptıran değil, sınavda sorulan gibi alışılmadık soruları olan bir kitap soruyorum.

Apotemi kitapları güzeldir. Hem öğretir hem zorlar. Ayrıca zor kitap arıyorsanız Birey C kitabı da işinize yarayabilir. Zorluğu işlem sıkıntısı gibi duruyor aslında ama hem ilk aşama için hem de ikinci aşama için fazlasıyla iyi bir soru çeşitliliği mevcut bana göre.

Apotemi kitapları güzeldir. Hem öğretir hem zorlar. Ayrıca zor kitap arıyorsanız Birey C kitabı da işinize yarayabilir. Zorluğu işlem sıkıntısı gibi duruyor aslında ama hem ilk aşama için hem de ikinci aşama için fazlasıyla iyi bir soru çeşitliliği mevcut bana göre.
Apotemi ve 345 almaya karar verdim, herkese teşekkürler.

Sent from my Lenovo K33a48 using Technopat mobile app

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı