YKS Kitap Bağışı

Elimde bolca kitap kaldı kullanmadığım veya çok az kullandığım. Denemeler falan da var. İşime yaramayacağı için İstanbul içinde ihtiyacı olan varsa sınava hazırlananlara vermek isterim. Ancak gerçekten ihtiyacı olan varsa mesaj atabilir konuşabiliriz. Kolay gelsin.

Merhaba ben bu sene sinava hazırlanmak istiyorum fakat maddi imkanimiz olmadigi için giremiyorum. Rica etsem kitaplar elinizdeyse ben almak istiyorum.
@rootz @Asminhavin @Emirhan8688 arkadaşlar elimde yks kitapları mevcut. Hala ihityacınız varsa gönderebilirim.
Benim var hemde çok lutfen

Son düzenleme:
Sınava hazırlanmış biri olmadığım için elimde kitap yok. Olsa da şimdiye kadar birilerine vermiş olurdum. Tanıdıklarımın olduğunu da sanmıyorum çünkü sınavın üzerinden hatırı sayılır süre geçti. Yine de sorarım. Olan varsa buraya yazarım.

Yeni konu açılması aslında daha iyi olsa da başlık açısından bir sakınca bulundurmadığı için bence bu şekilde devam edilmesi sorun teşkil etmiyor.
Eski konuların gereksiz/alakasız mesajlarla hortlatılması sıkıntı.

Merhaba ben bu sene sinava hazırlanmak istiyorum fakat maddi imkanimiz olmadigi için giremiyorum. Rica etsem kitaplar elinizdeyse ben almak istiyorum.
@misraergun13 Senin için şahsi olarak sonra pek kullanmayacağım bir mail hesabı açtım burada paylaşabilmek için, özel iletişim adreslerini vermek forum yönetimi tarafından istenen bir şey değil.

Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin yalnız mail atan kişinin sen olduğundan emin olmam için bana şifre bir kelime yaz. Ben de onu buraya yazdığımda onaylarsan sana istediğin kitapları göndereyim. Bana mailde adını, soyadını, ulaşılabilecek bir telefon numarası (kargo için) ve en yakınındaki kargo şubesinin adını/şehrini yazarsan önümüzdeki hafta içinde elinde olacaklar.

İstediğin özel bir kitap varsa belirtebilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı