YKS sayısal 150-180 bin sıralama yapma

Bu sıralamalar için AYT Matematik ve Geometriye odaklanmalısınız. TYT hakkında yorum yapamam çünkü ben TYT'yi sadece dershane denemelerinde çözüyordum. Odağım AYT Matematik ve Kimyadaydı. Sıralamam ve netlerimi atardım da her yıl sınava bağlı değiştiğinden bir önemi kalmıyor netlerin. Ama Matematik yapan kolay kolay kaybetmiyor bu kadar söylesem yeterli.

Bizim tyt denemeleri şu an 100 soru, 40-45 net yapıyorum. Soruların yüzde 30-40'ına bakamıyorum bile, zaman yetişmiyor. Öneriniz var mı bu konuda?
Deneme deneme deneme, sadece denemelere seri devam ederek bu konuda gelişirsin, panik yapma, her hafta en az bir deneme ol, zaten aksatmadın mı artışı göreceksin, TYT'de konu çalışmak bir yere kadar, AYT'de ise konu çalışmak en önemlisi.

Basliktaki kardeşim, söylediğin sıralamaları ortalama çalışma ile ikiye katlarsın. 150k sıralamayı baz alıyorum. Ortalama 50-60 tyt , 30 ayt neti ile çok rahat girersin. Diploman da iyi ise daha da ilerilere ilerlersin. Yani hedefin 60'a 30 olacak ve erkenden ulaşırsan 100k'lık netleri hedeflersin. Kasmadan şu 2-4 ay TYT, ondan sonra da AYT ile hallolur.

Son düzenleme:
Deneme deneme deneme, sadece denemelere seri devam ederek bu konuda gelişirsin, panik yapma, her hafta en az bir deneme ol, zaten aksatmadın mı artışı göreceksin, TYT'de konu çalışmak bir yere kadar, AYT'de ise konu çalışmak en önemlisi.

Basliktaki kardeşim, söylediğin sıralamaları ortalama çalışma ile ikiye katlarsın. 150k sıralamayı baz alıyorum. Ortalama 50-60 TYT, 30 AYT neti ile çok rahat girersin. Diploman da iyi ise daha da ilerilere ilerlersin. Yani hedefin 60'a 30 olacak ve erkenden ulaşırsan 100K'lık netleri hedeflersin. Kasmadan şu 2-4 ay TYT, ondan sonra da AYT ile hallolur.

Eyvallah hocam zorlasam 150kdan çok çok daha iyi yaparım dediğiniz gibi ilk 50k bile gelir. Ama amacım kariyer yapmak falan değil. İş kurmak istiyorum onun için düşük hedefim.

Basliktaki kardeşim, söylediğin sıralamaları ortalama çalışma ile ikiye katlarsın. 150k sıralamayı baz alıyorum. Ortalama 50-60 tyt , 30 ayt neti ile çok rahat girersin. Diploman da iyi ise daha da ilerilere ilerlersin. Yani hedefin 60'a 30 olacak ve erkenden ulaşırsan 100k'lık netleri hedeflersin.
60 TYT ve 30 AYT ile 100k mı?

Basliktaki kardeşim, söylediğin sıralamaları ortalama çalışma ile ikiye katlarsın. 150k sıralamayı baz alıyorum. Ortalama 50-60 tyt , 30 ayt neti ile çok rahat girersin. Diploman da iyi ise daha da ilerilere ilerlersin. Yani hedefin 60'a 30 olacak ve erkenden ulaşırsan 100k'lık netleri hedeflersin.
Çok zor bu netlerle hocam.

Geri
Yukarı