YKS sayısal 130 bin sıralama nasıl yapılır?

130k çalışmadan girilebilecek bir yer. Niye bu kadar zorlanıyorsunuz anlamadım.
Ne kadar da üstten bakarcasına bi yorum.Madem sorulan soruya yarar sağlamak için yanıt vermeyeceksin neden böyle bi yorum yapıyorsun?Bu zamana kadar fazla ego kasmışsın galiba arkadaşım biraz daha insancıl olman ve empatik yaklaşman gerekmez mi sence de?
Merhaba arkadaşlar. 2021 meslek lisesi bilişim mezunuyum. Sınava hazırlanıyorum.
Net olarak durumum kötü gibi.
TYT:
Matematik: 6-7
Türkçe: 25.
Sosyal: Ortalama 10.
Fen: 10.

Video üzerinden ilerleyip soru çözüyorum. Şu an TYT çalışıyorum.
Biyolojide canlıların sınıflandırılması.
Matematikte basit eşitsizlik, köklü sayılar falan.
Fizikte elektrostatiğe geldim daha geçmedim.
Kimyada ise türler arası etkileşimlere kadar çalıştım ama uzun süredir devam etmiyorum.

Bu arada örnek veriyorum TYT konularında sıfır değilim aşinalığım var. Şu an sırasıyla ilerlediğim için gerideyim biraz.

AYT'ye daha adamakıllı başlayamadım. Hedefim bilgisayar mühendisliği ama M.T.O.K ile gireceğim için 130 bin veya üstü sıralama yapsam bana kâfi.
Kalan 68 günde nasıl bir yol izlemeliyim sizce? Meslek lisesi olduğum için AYT konularına pek hakim değilim o yüzden hangi konulara ağırlık verip hangilerini eleyeceğim hakkında fazla fikrim yok.

Kimya çalışmak istemiyorum. daha doğrusu zaman ayırmak istemiyorum. TYT ve AYT de. Sizce 130k veya üstü nasıl yapabilirim veya kimya çalışmalı mıyım?

Dediğim sıralamanın üstü olması için AYT'de ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.
Bence ayt yüklen ,yeni kaydoldum baya geç cevap veriyorum ama yine de umarım faydalı olabilir yorumum senin için.Limit , türev , integral yüklenmelisin ondan 8-10 soru gelir.

Son düzenleme:
Ne kadar da üstten bakarcasına bi yorum.Madem sorulan soruya yarar sağlamak için yanıt vermeyeceksin neden böyle bi yorum yapıyorsun?Bu zamana kadar fazla ego kasmışsın galiba arkadaşım biraz daha insancıl olman ve empatik yaklaşman gerekmez mi sence de?

Bence ayt yüklen ,yeni kaydoldum baya geç cevap veriyorum ama yine de umarım faydalı olabilir yorumum senin için.Limit , türev , integral yüklenmelisin ondan 8-10 soru gelir.

Kötü koku ve tat hastalığı geçirdim ondan dolayı çok çalışamadım :(
Ayt biyoloji ve fizik konusunda ne önerebilirsiniz kolay net açısından? Bildiklerim ilk konular sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı