YKS sınav kaynakları hakkında öneri

Warrior123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere YouTube'da rehber matematik diye bir kanal var. Ve orada 49 günlük TYT matematik kampı olacak. Bu sene de kampın yanı sıra bir de kitap çıkartmışlar. Sizce o kitabı alıp, 49 gün o kampı takip etsem yanlış mı yaparım? Yani kitabı alıp oradaki videoları izleyip, daha sonra vereceği ödevlendirmeleri de o kitaptan yapsam yanlış mı yaparım? Sadece onunla da ilerlemeyeceğim tabii. Bunu da belirteyim. Yardımcı ve de tekrar olması açısından diyorum. Yani o videolar TYT'de bana net arttırır mı?

Bir de TYT fen derslerini ne zaman çalışmaya başlayayım? Eşit ağırlık olaraktan. Bir de TYT fen için YouTube kanal önerisi almak isterim. Aynı şekilde de geometri için. TYT Fen'de 2 3 neti geçemiyorum. Geometri'de de yine aynı durumdayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere YouTube'da rehber matematik diye bir kanal var. Ve orada 49 günlük TYT matematik kampı olacak. Bu sene de kampın yanı sıra bir de kitap çıkartmışlar. Sizce o kitabı alıp, 49 gün o kampı takip etsem yanlış mı yaparım? Yani kitabı alıp oradaki videoları izleyip, daha sonra vereceği ödevlendirmeleri de o kitaptan yapsam yanlış mı yaparım? Sadece onunla da ilerlemeyeceğim tabii. Bunu da belirteyim. Yardımcı ve de tekrar olması açısından diyorum. Yani o videolar TYT'de bana net arttırır mı?

Bir de TYT fen derslerini ne zaman çalışmaya başlayayım? Eşit ağırlık olarakdan. Bir de TYT fen için YouTube kanal önerisi almak isterim. Aynı şekilde de geometri için. TYT Fen'de 2 3 neti geçemiyorum. Geometri'de de yine aynı durumdayım.

Neden kötü olsun ki?

Bir de TYT fen derslerini ne zaman çalışmaya başlayayım? Eşit ağırlık olarakdan. Bir de TYT fen için YouTube kanal önerisi almak isterim. Aynı şekilde de geometri için. TYT Fen'de 2 3 neti geçemiyorum. Geometri'de de yine aynı durumdayım.

Videoları takip edin ama o kitabı almasanız da olur bence. Fiyatı gereksiz pahalı geldi bana alternatif kaynaklar yönelebilirsiniz.

Videoları takip edin ama o kitabı almasanız da olur bence. Fiyatı gereksiz pahalı geldi bana alternatif kaynaklar yönelebilirsiniz.
Fiyat gerçekten de pahalı. 50 Tl. Ama ne bileyim, dedim hem video hem kitap iyi gider. Dinledikten hemen sonra dediği yeri çözerim.
Ek olarak da Geometrim çok zayıf. Hangi kanalı önerirsiniz? Genelde Kenan Kara öneriliyor. Kitap önerisi de almak isterim.

Fiyat gerçekten de pahalı. 50 TL. Ama ne bileyim, dedim hem video hem kitap iyi gider. Dinledikten hemen sonra dediği yeri çözerim.
Ek olarak da geometrim çok zayıf. Hangi kanalı önerirsiniz? Genelde kenan kara öneriliyor. Kitap önerisi de almak isterim.

Konu başlıkları belli zaten başka bir kitap alsanız bile konuyu bulur testini çözersiniz fark etmez yani.

Geometri kısmına gelirsek:
Ben de sizden farklı durumda değilim. Ben YKS 2022'ye hazırlanıyorum ve benim de temelim çok iyi sayılmaz ve geometri çalışmaya henüz başlamadım o yüzden bir şey öneremeyeceğim. Siz kendiniz deneyin kanalları hangisi daha çok hoşunuza giderse onu izlersiniz.

Geri
Yukarı