YKS sözelde 3 ay içinde 300/400 bin içine girilir mi?

Ya sen beni iyi anlamda çok güldürüyorsun. Benim gibisin sürekli başka bölüm veya meslek soruyorsun. Bende bir türlü karar veremiyorum. Soruya gelecek olursak evet düzenli ve verimli çalışma ile çok daha iyi bir sıralama yapabilirsin. Özellikle sözel'de.
Aslında kafamda 10 tane bölüm var ahahaha😂🙏

Bence yapamazsın kararsız ve istikrarsız birisin. Eski mesajlarına bir göz attım ve 2023 Ekim'den beri bu tür konular açmışsın ve ona rağmen hala çalışmaya başlamadıysan bu saatten sonra niye çalışasın değil mi?

nasıl girdiniz?
Zaten EA öğrencisiydim. Bir de tarih, coğrafya falan dersleri çok kolay zaten. Geçmiş bilgilerle yaptım. Felsefe soruları da mantık yürüterek yapılabiliyor. 12 soruda 8 doğru 4 boş geldi. Yani lisede falan az çok bir şeyler hatırlıyorsan yaparsın.

Bence yapamazsın kararsız ve istikrarsız birisin. Eski mesajlarına bir göz attım ve 2023 Ekim'den beri bu tür konular açmışsın ve ona rağmen hala çalışmaya başlamadıysan bu saatten sonra niye çalışasın değil mi?

Aslında şöyle söyleyeyim sadece TYT calıstım. Ama AYT başlamadım ben yeteneknsımavı ile ilgili bölümden hazırlanıyordum ne olur ne olmaz diye AYT de başlasam yetişir mi acaba onu merak ettim.

Ben sadece okuyarak 16 binlerdeydim. Dil anlatım ve edebiyatim da kötüydü. Öğretmenlikler çok yüksekti. Sadece bilmedigim için dershaneye gitmeyince herkes yerlemisti. Açıkta kalmıştım. İlk alımda meğer herkes bölüm yazmış. Söylemedi çakallar ben de bölüm yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı