YKS Sözelde ilk 10.000 sıralama yapmak ne kadar zor?

@Silinen üye en az şu kadar çalışmalısın diye belirtmek doğru olmaz. Bazıları 10-12 saat çalışır ama öylesine çalışır, bir faydasını görmez. Bazıları da adamakıllı günlük 2-3 saat çalışır, o 10-12 saat çalışandan kat kat daha verim alır. Konu sahibi daha önce Ekim'de de bu tarz konu açmış, boş durmamıştır herhalde o zamandan itibaren. Çalışmıştır illaki.

@Silinen üye en az şu kadar çalışmalısın diye belirtmek doğru olmaz. Bazıları 10-12 saat çalışır ama öylesine çalışır, bir faydasını görmez. Bazıları da adamakıllı günlük 2-3 saat çalışır, o 10-12 saat çalışandan kat kat daha verim alır. Konu sahibi daha önce Ekim'de de bu tarz konu açmış, boş durmamıştır herhalde o zamandan itibaren. Çalışmıştır illaki.
Evet hocam yani insan hangi saat kadar verim alırsa o saate kadar çalışsın.

Konu sahibi daha önce Ekim'de de bu tarz konu açmış, boş durmamıştır herhalde o zamandan itibaren. Çalışmıştır illaki.
Çalıştım fakat stajım çok zaman sömürdü, okula da aksatmadan gidince pek zaman kalmadı. Bu yüzden bahsettiğim gibi özellikle edebiyatta geri kaldım.
Evet ya doğru diyorsunuz :D hatta 12 saat bile olabilir az demişim.
Sözel derslerimi seviyorum, keşke o kadar zamanım olsaydı. Fakat haftasonum dahi tüm günlerim dolu [Okul/Staj/Dershane]. Edebiyatta Cumhuriyet Edebiyatını yetiştiremeyeceğim gibi görünüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı