YKS Sonuçları Açıklandı

Morphine

Kilopat
Daha fazla  
114730F7-4E8D-424D-9D00-5AA1ACA82710.jpeg
Üst kattaki komşumun bağırışlarıyla öğrenmiş olduğum haber, kendimi denemek için girmiştim hala paslanmamışız. Durumlar nasıl çocuklar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü. Geçen seneden iyi ama kötü. Çok çalışmamış olabilirim ama gelen sıralamadan çok daha iyi yapmalıydım. Düşündüğüm kadar zeki olmadığımı anladım.

Baya bir insan mezuna kalmış ben bunu anladım. Geçen yıl 378 puan ile 67K yapmıştım. Bu sene arkadaşım 399 ile 70K yapmış. Aynı şekilde bu yıl 448 ile 31K yaptım ama geçen sene bu puan 24-25K arasına denk geliyordu.
Benim ümidim pederbankın %50 burslu diş için para vermesi yönünde 😄

Eki Görüntüle 416978Üst kattaki komşumun bağırışlarıyla öğrenmiş olduğum haber, kendimi denemek için girmiştim hala paslanmamışız. Durumlar nasıl çocuklar?
Matematik netleri yüzünden sabah sinirli bir tayfadan sabah linç yeme ihtimalin var :) Paslanmamışsın bencede mühendislik okuyosan paslandırmıyolar zaten diferansiyeli falan görünce bunlar kolay geliyodu bana gençlik aklıma geldi :)

Matematik netleri yüzünden sabah sinirli bir tayfadan sabah linç yeme ihtimalin var :) Paslanmamışsın bencede mühendislik okuyosan paslandırmıyolar zaten diferansiyeli falan görünce bunlar kolay geliyodu bana gençlik aklıma geldi :)
2017 İTÜ E-E mezunuyum 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı