YKS Sonuçları Açıklandı

Tebrik ederim öncelikle. Ben de aynı fen neti ile daha daha düşük matematik yaparak 64K yaptım. Matematiğe daha fazla önem vermemiz gerekirmiş sanırım :)
Reis integrali 2 günde bitirdim türevi 3 günde bitirdim.Genede 4 integralin 3ünü yapabildim.Neyse hayırlısı olsun.Daha çok zaman olsaydı eğer 30k yapılabilirdi.Ama bu sene sınav kolay değildi.Ona rağmen kaliteli öğrenciler girmiş puanlar yükselmiş :) (Benim düşüncem tabiki zorluğu)

2017 İTÜ E-E mezunuyum 😃
16 yaşındayım ve hayalimde ki üniversite ve bölümdesiniz. Bu yolda bilgisayarın size etkisi, lise hayatınız, liseye nasıl yerleştiniz, zorluklarınız ve çalışma sisteminizden biraz bahseder misiniz?
Çok uzun süredir E-E istiyordum ve geçen sene lgs'de 30.000 e girdim. Sizce iyi mi?

16 yaşındayım ve hayalimde ki üniversite ve bölümdesiniz. Bu yolda bilgisayarın size etkisi, lise hayatınız, liseye nasıl yerleştiniz, zorluklarınız ve çalışma sisteminizden biraz bahseder misiniz?
Çok uzun süredir E-E istiyordum ve geçen sene lgs'de 30.000 e girdim. Sizce iyi mi?
LGS, TEOG, SBS bunların hepsi boş. TEOG da 141 bin yapan arkadaşım bu sene ilk yüze girdi. Yine TEOG da ilk 5 bine giren bir başka arkadaşım bu sene 6 bin yaptı. Ben de yanlış hatırlamıyorsam 57 bin gibi bir şeydim 620. oldum. Her şey senin çalışmana bakar. Lisede matematiği boşlama ve ortalamanı yüksek tut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı