YKS takvimi hala açıklanmadı

Hocam sanki Sosyal ve Fen olmamış sizde. Matematiğe çok bir şey demiyorum ama o dersler direk bedava net. Türkçe'de dilbilgisi de düzgün öğrenilirse aynı şekilde. Matematik ise biraz alışma istiyor TYT'de.
Bilgisayar programcılığına geçebilirim hocam bilmiyorum ama geçen sene 280 puanla tutturamadım nasıl olduysa aynı şey olur diye korkuyorum. Direkt 4 yıllık mühendislik için de çalışıyorum ama o konuda pek umudum yok. Programcılığa bile geçebilsem içimden büyük yük kalkacak. Tutarsa 4 yıla dikişleyeceğim DGS ile.

Ertelemediler ama tepkiler çok 1-2 hafta içinde erteleme olur gibi düşünüyorum. 2020 gibi olacak yani bi erteleyip geriye almislardir bu sene de erken alıp sonra geç tarihe atacaklar gibi.

Ertelemediler ama tepkiler çok 1-2 hafta içinde erteleme olur gibi düşünüyorum. 2020 gibi olacak yani bi erteleyip geriye almislardir bu sene de erken alıp sonra geç tarihe atacaklar gibi.
Twitter'da tag bile açmamışlar hocam bilmiyorum artık ertelenip ertelenmemesi deprem bölgesi dışındakileri etkilemez ama depremzede çocukların da geleceği var inşallah birşeyler yapılır biz yine devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı