YKS Tercih Sonuçlarınız Nedir?

Herkesin aynı şartlarda olmadığı güzel eğitim sistemimizin bir evresi daha sona erdi. Geçmiş olsun. Her şey bir yana, kapasite belli. Balığı ağaca çıkıp çıkmayacağına göre yargılıyoruz. Herkes zekidir.

Erzurum'a uçuyorum. Atatürk üniversitesi İngilizce mütercim tercümanlık tuttu. Bir kere mezuna kaldım bir daha kalamam. KYK yurduna masaüstü sokabilir miyim sizce?

Şaka bir yana, gazi üniversitesi/Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Her sene zor olduğunu söyleyenler var, önemli olan çalışmak.

Hocam ben de bilgisayar mühendisliği kazandım fakat ailem bildiğiniz sokakta evsiz kalmışım gibi üzüldü. Nerden oluştuysa kafalarında bu profil kıytırık bir tamirci olacaksın biz bilgisayar mühendisliği kazandı demeye utanıyoruz diyorlar bu canımı çok sıkıyor ikna etmek için ne desek 😅.

Elektrik elektroniği kazandım. 1+4 yıl okuyacağız bakalım.
Hocam ben de bilgisayar mühendisliği kazandım fakat ailem bildiğiniz sokakta evsiz kalmışım gibi üzüldü. Nerden oluştuysa kafalarında bu profil kıytırık bir tamirci olacaksın biz bilgisayar mühendisliği kazandı demeye utanıyoruz diyorlar bu canımı çok sıkıyor ikna etmek için ne desek 😅.
Hocam keşke ailenize bilgisayar mühendisliğini biraz daha açıklasaydınız, ayrıca bu sene çok yükselmiş diyorlar ceng'e. Ailenize bu kadar insanın yüksek sıralamalar yapıp neden "tamirciliği" seçtiğini anlatabilirsiniz :D

Anlatmayın kimseye madem beğenmiyorsanız de. Aldığım maaştan vermem ama de. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı