YKS ümitsizliği

NeFoExTo

Centipat
Daha fazla  
YKS sınavına az kaldı 11. sınıf olacağım. YKS sınavı sürekli aklıma geliyor ne yapsam nasıl başlasam bilemiyorum MESEM görüyorum az kaldı YKS sınavına nereden başlamam gerek nasıl yapmam gerek? Yardımcı olur musunuz? 9. sınıf 2. dönem MESEM'e giriş yaptım konularla alakam olmadı neredeyse okulda düzgün ders göstermediler bile tavsiyeleriniz varsa anlatırsanız sevinirim.

Yazın TYT tekrarı yap 11'de kendi derslerini çalış yeterli.

YKS sınavına az kaldı 11. sınıf olacağım. YKS sınavı sürekli aklıma geliyor ne yapsam nasıl başlasam bilemiyorum MESEM görüyorum az kaldı YKS sınavına nereden başlamam gerek nasıl yapmam gerek? Yardımcı olur musunuz? 9. sınıf 2. dönem MESEM'e giriş yaptım konularla alakam olmadı neredeyse okulda düzgün ders göstermediler bile tavsiyeleriniz varsa anlatırsanız sevinirim.
Daha 11 olmamışsınız bile. Dert etmeyin. Rahat olun. Yazın temel olacak şekilde tyt konularına bakın. Sonrasında 11. Sınıf konularını iyi dinleyin öğrenin. Zaten zamanla pekișecekler ve 12. Sınıfla birlikte çalışmaya devam ettiğinizde YKS'ye hazır olacaksınız. Gözünüzde büyütmeyin sakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı