YKS koçluk önerisi

Mrs Senna

Hectopat
2023 YKS'ye giren bir öğrenci olarak istediğim netlere ulaşamadım. Son aylar dışında çok verimli ve düzenli çalıştığımı da düşünmüyorum açıkçası. Bu yüzden koçluk almak istiyorum. Hem motivasyon anlamında beni yükseltecek hem de düzenli çalışmamda yardımcı olacak bir koç bulmak istiyorum. Yüz yüze birini sormak saçma olacağından Online koçluk yapan bir yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz yerler var mı? Milet akademiyi duydum fakat kullanan tanıdığım yok. O paraya git kitap al demeyin. Zaten yeterince kitabım var. Gerekirse temin de edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online olarak almanı önermem. Çevrendeki rehber öğretmenlerine danış. Zaten sana program hazırlarlar. Geri dönüt istiyorsan da burada paylaş sen netlerini. Biz gazlarız.
Hocam neden önermiyorsunuz ? Ben de koçluk istiyorum ama çevremde koçluk yapabilecek kalifiyede birisi olduğunu düşünmüyorum.

Beni gazlamasından ziyade çalışma programıma yardımcı olacak birisine ihtiyacım var. Nasıl çalışacağım vs.

Şöyle düşün. Pandemide online dersler gördün, ne kadar verimli geçti veya sen tamami ile düzgün bir şekilde tüm derslere katıldın mı?

Yaptırımı olmayan veya sosyal bir ortamda bulunulmayan durumlarda, bugün boşver dersi de şu filmi izleyim, şunla uğraşıyım havası olabilmekte.

Çalışma programını rehber öğretmen hazırlar zaten. Birebir takipte ise çevrende bunu veren eğitim koçları olacaktır. Görüşerek yapman en mantıklısıdır.

Çevrende koçluk yapabilecek kalifiyede neden olmasın ki. İlanlara bakabilirsin, veya bir etüt merkezine gidebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı