YKS ve MSÜ ertelenir mi?

Daha fazla  
Deprem oldu ve birçok eşitsizlik ortaya çıktı. Ben ve benim gibi depremzedeler burada depremden etkilenip ders çalışmayıp can peşine düşmüşken sınavın ya ertelenmesi ya da konu azaltımına gidilmesi düşüncesindeyim. Erteleme olur mu?

Maalesef. Biraz detaylandırayım neden ertelenemeyeceğini. Bu sene seçim senesi ve seçim 14 Mayıs'ta, herhangi bir partinin öğrenciler umurunda olmadığı için kimse dile getirmeyecek ve baskı yapmayacak ertelenmesi için. AKP zaten hiçbir zaman umursamamıştı. Sınav seçimden sonra olacağı için sınav konusunda sadece vaat alabilirsiniz. MSÜ'nün ertelenme ihtimali YKS'den daha yüksek.

Son düzenleme:
Maalesef. Biraz detaylandırayım neden ertelenemeyeceğini. Bu sene seçim senesi ve seçim 14 Mayıs'ta, herhangi bir partinin öğrenciler umurunda olmadığı için kimse dile getirmeyecek ve baskı yapmayacak ertelenmesi için. AKP zaten hiçbir zaman umursamamıştı. Sınav seçimden sonra olacağı için sınav konusunda sadece vaat alabilirsiniz. MSÜ'nün ertelenme ihtimali YKS'den daha yüksek.
Gerçi doğru söylüyorsun. Kader diyip geçiştiren adam yine aynısını bize söyleyecek. Boşuna konu açmayalım bunun için.

Uluslararası yardım isteğinde bulunduk bu deprem yüzünden, birçok insan evsiz kaldı, ailesini kaybetti, yakınlarını kaybetti, devletin umurunda olur keza seçimin de bu sene olması sebebiyle bence üniversite sınavları ve birçok sınav da ertelenecektir diye düşünüyorum.

İkisi de ertelenecek bence olması gereken de o.
Bence ertelenmeyecek. Msü 1 hafta ertelendi başka bir şey olmaz.

Ertelenemez, şehir dışı üni kazanan öğrencilerin yerleşmesi vs. var. Üniversitelerin her sene belli bir programı var, çok değiştirilemiyor. Adil olmadığının farkındayım ama vaziyet bu.
Bence de değişmeyecek.

Ertelenemez, şehir dışı üni kazanan öğrencilerin yerleşmesi vs. var. Üniversitelerin her sene belli bir programı var, çok değiştirilemiyor. Adil olmadığının farkındayım ama vaziyet bu.
Bence de değişmeyecek.
İkisi de ertelenecek bence olması gereken de o.
Olması gerekene değil olmaması gerekeni yapıyoruz ülkemizde.

Geri
Yukarı