YKS'de ilk 50 bin için 75 OBP yeterli mi?

Yally0509

Femtopat
Daha fazla  
Şu an 9. sınıfım sayısal bölümü okuyorum. İlk sınavların ortalaması 70 oldu 11. ve 12. sınıflarda 80e falan arttırırım diye düşünüyorum hedefim ilk 50 bin sizce 75 OBP 50 bin için yeterli olur mu? Olmuyorsa 50 bin için en az kaç OBP gerekir?

Benim OBP puanım 76 ve o kadar geriye atıyor ki kafayı yersiniz, olabildiğinizce yüksek tutun yoksa çok uğraşacaksınız belirteyim yaşayan biri olarak.

Obp nin sizi ne kadar geriye atacağı sıralamaya göre değişken. Düşük sıralamalar sağolsun özel okullar bol keseden not verdiği için 100obp li elemanlar kaynıyor. Dolayısıyla sizi inanılmaz geri atıyor.

Şu an 9. sınıfım sayısal bölümü okuyorum. İlk sınavların ortalaması 70 oldu 11. ve 12. sınıflarda 80e falan arttırırım diye düşünüyorum hedefim ilk 50 bin sizce 75 OBP 50 bin için yeterli olur mu? Olmuyorsa 50 bin için en az kaç OBP gerekir?

Maddi durumunuza göre özel bir liseye giderseniz hem sınavlarınıza 100 girerler hem de sadece YKS'ye çalıştırırlar.

Yakın arkadaşım devlet lisesinden özel liseye geçti ve durum bu şekilde.Sınavlara girmiyorlar.Sadece YKS çalışıp notlara 100 veriyorlar.Her özel lisede durum aynı değildir tabii.

Maddi durumunuza göre özel bir liseye giderseniz hem sınavlarınıza 100 girerler hem de sadece YKS'ye çalıştırırlar.

yakın arkadaşım devlet lisesinden özel liseye geçti ve durum bu şekilde. Sınavlara girmiyorlar. Sadece YKS çalışıp notlara 100 veriyorlar. Her özel lisede durum aynı değildir tabii.

Kaçıncı sınıfta bunu yaptı ben 10. sınıfta böyle bir şey yapabilir miyim ve kurumun ismi nedir acaba?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı