YKS'de kaydırma yapmış hissi

ÇağrıMert

Hectopat
2023 YKS sınavına girdim. TYT'de ilk başta sosyali matematiğe işaretlemişim, 3 sorudan sonra düzelttim. Komple matematiği bitirdikten sonra 3 kez kontrol ettim. 4. kontrolümde elimle bire bir gittim ama matematikte 15. soruda hoca süre bitti deyince kağıdı bıraktım. Sınav soruları açıklanınca kontrol ettim. Netlerim istediğime yakındı ama annem ya kaydırma yaptıysan dedi ve içime kurt düşürdü. Belki geçer diye bekledim ama geçmedi. Sizce kaydırma yapmış mıyımdır?

Daha önce denemelerde vs kaydırma yapmadıysanız yapmamışsınızdır. Zaten 3.5 kez kontrol etmişsiniz.

2023 YKS sınavına girdim. TYT'de ilk başta sosyali matematiğe işaretlemişim, 3 sorudan sonra düzelttim. Komple matematiği bitirdikten sonra 3 kez kontrol ettim. 4. kontrolümde elimle bire bir gittim ama matematikte 15. soruda hoca süre bitti deyince kağıdı bıraktım. Sınav soruları açıklanınca kontrol ettim. Netlerim istediğime yakındı ama annem ya kaydırma yaptıysan dedi ve içime kurt düşürdü. Belki geçer diye bekledim ama geçmedi. Sizce kaydırma yapmış mıyımdır?
Hocam yapmış olsaydınız istediğinize yakın sonuçların çıkacağını düşünmüyorum. Bu biraz paranoyaklığa giriyor.

Hocam bu sene LGS'ye girdim ben ve aynı duyguyu yaşadım defalarca kontrol etmeme rağmen. Kaydırma ihtimaliniz düşük gibi benim kesin kaydırdım dediğim dersten 1 doğrum fazladan çıktı :D sınav sonucu kesinleşene kadar maalesef gitmiyor o his.

Olabilirsin de olamayabilirsin de. Bundan sadece sen emin olabilirsin. Yapmamışsan üzülecek bir şey yok salla. Kaydırma yaptıysan da sağlık olsun olan olmuş bile. Kafanı buna yorman, canını sıkman bunu düzeltmeyecek. Sınav stresinden uzak, sağlıklı bir tatil geçirmene bak. Sonuçta tek seferlik bir sınav değil. İstediğin derece gelmezse seneye girersin bence dert edilecek bir şey değil.

Geri
Yukarı