YKS'de matematikten 30+ nasıl yapılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar TYT matta neredeyse konularım bitti (pkob ve mantık kaldı) AYT'de ise türevin yarısındayım. Bir yandan edebiyat coğrafya tarihle de uğraşıyorum. TYT mat 15-20 civarı AYT mat da 15 civarı geliyor. Sınava kadar 30 ve üstüne kapak atmam lazım, TYT'de Bilgi Sarmal çözdüm AYT'de ise AYT'nin ilacı. Geometride ise sonuçun üçgenler fasikülündeyim ve üçgenlerin bitmesine az kaldı. Kalan vakitte nasıl bu netlere çekebilirim?

Benzer durumlardayız. Çok çalışmaktan başka çare yok. Ne deseler boş. Olay masaya oturmaktan geçiyor.
Ders çalışırken cidden çok sıkılmaya başladım bi türlü 10 saat fln yapamıyom hep 7 6 3

Konular bittiyse bir TYT bir AYT branşı şeklinde ilerle.
Sadece tyt bitti,aytde türev ortasındayım

Düz deneme çözüp analiz mi yapmalıyım sadece

Arkadaşlar TYT matta neredeyse konularım bitti (pkob ve mantık kaldı) AYT'de ise türevin yarısındayım. Bir yandan edebiyat coğrafya tarihle de uğraşıyorum. TYT mat 15-20 civarı AYT mat da 15 civarı geliyor. Sınava kadar 30 ve üstüne kapak atmam lazım, TYT'de Bilgi Sarmal çözdüm AYT'de ise AYT'nin ilacı. Geometride ise sonuçun üçgenler fasikülündeyim ve üçgenlerin bitmesine az kaldı. Kalan vakitte nasıl bu netlere çekebilirim?

TYT matematikte Full deneme olarak gitmelisin AYT matematikte ise en az 1 tane orta-zor seviye bir kaynak bitirmen gerek mesela üç dört beş'i çöz ondan sonra direkt denemelere başla veya şöyle yap AYT matematikte her bitirdiğin konuyu orta-zor kaynaktan da bitir sonra diğer konuya geç onu konu anlatımını bitir sonra sorularını çöz böyle böyle ilerle ya da soru bankası çözerken belirli günlerde AYT branş denemesi çöz.

TYT matematikte Full deneme olarak gitmelisin AYT matematikte ise en az 1 tane orta-zor seviye bir kaynak bitirmen gerek mesela üç dört beş'i çöz ondan sonra direkt denemelere başla veya şöyle yap AYT matematikte her bitirdiğin konuyu orta-zor kaynaktan da bitir sonra diğer konuya geç onu konu anlatımını bitir sonra sorularını çöz böyle böyle ilerle ya da soru bankası çözerken belirli günlerde AYT branş denemesi çöz.
Şimdi şöyle ben her konuyu acilin ilacından bitirdim şuan türevin yarısındayım ve integralle pkob kaldı zaman da az kaldı orta zor kaynak elimde bilgi sarmal ve 3d var bilgi sarmal çözdükten sonra mı denemelere başlayayım yoksa lti öncesi geçen senenin denemeleri var elimde onlardan mı çözeyim

Aynen öyle kalmış 2 ay soru bankasını bırakmak lazım.
Tyt için demi bu dediğin

Aynı durumdayım. Aramızdaki tek fark sayısal olmam. AYT matematikte konular bitmeden kesinlikle deneme çözmeyin derim. Öteki türlü konu bilmediğiniz için sıkıntılı olur işiniz.

Geri
Yukarı