YKS'ye 100 gün kala Full TYT mi yoksa AYT TYT karışık mı gideyim?

alperen tezcan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bu sene mezunum geçen sene doğru dürüst çalışmadım 500k civarı yapmıştım bu sene de çalışacağım dedim yine çalışmadım 3 ay kaldı 3 ay kala TYT kassam Full 2 yıllık potansiyelli bir bölümün iyi bir ünisine gideceğimi düşünüyorum sizce 2 yıllık PC programcılığı vb için Full TYT mi çalışayım yoksa TYT AYT karışık mı gideyim bana sorarsanız 4 yıllığın iyi bir bölümüne 3 ayda gideceğimin pek olası oldugunu düşünmüyorum Full TYT kasmak daha mantıklı gibi. PC programcılığından az çok bir şeyler öğrenip kendi oyunumu yapmak istiyorum güzel fikirlerim var az çok da bilgiliyim bu konuda.

Maddi durumun fena değilse 4 yıllık bölüme gidip o süre zarfında kendi kendine öğren bir şeyler. Okulda illa oyun geliştirmek isteyenler olacaktır, onlarla iletişim kurarak yavaş yavaş çevre edinme fırsatın da olur.

Irade gerektirir ve maddi durumu kötü olanlara tavsiye edilmez.

Maddi durumun fena değilse 4 yıllık bölüme gidip o süre zarfında kendi kendine öğren bir şeyler. Okulda illa oyun geliştirmek isteyenler olacaktır, onlarla iletişim kurarak yavaş yavaş çevre edinme fırsatın da olur.

Irade gerektirir ve maddi durumu kötü olanlara tavsiye edilmez.

Maddi durumum çok da kötü değil ama 3 ay kala 4 yıllık bilgisayar bölümü gelmez diye düşünüyorum hocam onun yerine 4 yıl 2 + 2 yıllık TYT PC bölümleri okumak nasıl olur bu konuda kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.

Maddi durumum çok da kötü değil ama 3 ay kala 4 yıllık bilgisayar bölümü gelmez diye düşünüyorum hocam. Onun yerine 4 yıl 2 + 2 yıllık TYT PC bölümleri okumak nasıl olur? Bu konuda kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.
Dediğin mantıklı duruyor. Full TYT çalışıp gidebildiğin en iyi 2 yıllık bilgisayar programcılığı bölümüne gitsen iyi olur. Orada da kendini geliştirip geliştirmemek senin elinde. Okuldan pek bir şey bekleme.

Geri
Yukarı