YKS'ye çalışmadığım için pişmanım

Büyük ihtimalle benim sonumda böyle olacak. 5 ay var ve hiç çalışmıyorum. Tavsiye verir misiniz?
Sana hiçbir tavsiye veremem çünkü düzeltemedim kendimi. Çalışmamaya devam et. 👍🏼

BIST100 şuan çok düştü, dip denilebilir. Şimdi yatırım yap ve sermaye oluştur. Ticarete başla.
Ailemin beni böyle şeyler için destekleyeceğini hiiiiç zannetmiyorum. Çünkü sabah 9 akşam 5 masa başı memuru olmamı istiyorlar.

Sana hiçbir tavsiye veremem çünkü düzeltemedim kendimi. Çalışmamaya devam et. 👍🏼

Ailemin beni böyle şeyler için destekleyeceğini hiiiiç zannetmiyorum. Çünkü sabah 9 akşam 5 masa başı memuru olmamı istiyorlar.
Dostum zaten pastanede çalışıyormuşsun, daha ne memuriyeti?

Aileni kafana takma ve istikrarlı bir şekilde ticarete atılabilirsin, asgari ücret işi iş değil.

Çırak olarak çalışıyorum, o da tezgahtar olarak. 8k almak var 33k para almak var. Asgari ücret bile vermiyor.
Dostum dediğim gibi ticaret gibi işle uğraşsan asgari ücreti çok rahat çıkarırsın, işini gitgide büyütürsen çok daha fazla kazanırsın. Ailenin dediğine bakma. 8k için işe gitmeye değmez. Evden çok rahat kazanırsın bence.

En kötü senaryo gerçekleşmiş ama perşembenin gelişi çarşambadan bellidir maalesef. 1.5 sene olmuş konu açılalı, zaman hızlı geçiyor.
Siz haklıydınız.

Dostum dediğim gibi ticaret gibi işle uğraşsan asgari ücreti çok rahat çıkarırsın, işini gitgide büyütürsen çok daha fazla kazanırsın. Ailenin dediğine bakma. 8k için işe gitmeye değmez. Evden çok rahat kazanırsın bence.
Düşüneceğim bunu.

Geri
Yukarı