YKS'ye çalıştınız mı?

İyi bir üniversite + üniversitede hakkıyla bir çalışma sonucu rahatça tatmin edici bir iş bulabileceğimi düşünüyorum.

Bu arada aşçılığı da gerçekten çok seviyorum, hobi gibi yan meslek olarak yapmayı düşünüyorum ileride.
Her şey o kadar kolay değil hocam maalesef.

Sizin iyi çalışmanıza rağmen benim sizin önünüze geçme olasılığım bile varken garanti konuşmamak gerekiyor. :)
Günümüzde bir erkek için farklı meslekler öğrenmek şarttır, gerekliliktir, zorunluluktur.

O bölümlerde de aslında iyi para var aslında. En az 3-4 yıl sonra bilgisayar ve yazılım mühendisliği popülerliğini kaybeder ama ihtiyacı bitmez yanlış anlaşılmasın.
Zaten ihtiyacı bitecek demiyoruz ki dâhâ, sen-ben-o varken üçümüzden birini hangi sebeple işe almak için seçeceklerini konuşuyoruz, o da olmadı sermaye ile işini kurarsın.
Haklısınız, sağolun hocam.
Herkes farklı açılardan bakıyor hocam olaya, ben ise genç iken birden fazla iş öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.
Paranın iyisi kötüsü olmaz, farklı meslek sahibi olunca da imkan edinirsin.

Zaten ihtiyacı bitecek demiyoruz ki dâhâ, sen-ben-o varken üçümüzden birini hangi sebeple işe almak için seçeceklerini konuşuyoruz, o da olmadı sermaye ile işini kurarsın.

Herkes farklı açılardan bakıyor hocam olaya, ben ise genç iken birden fazla iş öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.
Paranın iyisi kötüsü olmaz, farklı meslek sahibi olunca da imkan edinirsin.
Doğru söylüyorsunuz, bir şeye bel bağlamaktansa biraz daha çaba sarf edip kendini garantiye almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı