YKS'ye hazırlanırken part time çalışmak

Shukurani

Decapat
İlk mezun senem üniversite için para biriktirmek istiyorum önümde 7 8 ay var sınava hedefim 100k EA alanında.

Birkaç gün sonra iş görüşmem olacak part time 4 gün şekilde oluyormuş araştırdığım kadarıyla beni çok yoracağını düşünmüyorum ama eğer yorarsa 2 ay çalışıp çıkarım.

TYT de 50 netlerdeyim matematik temelim var ama çok sağlam değil eksik konularım var TYT-AYT mat birlikte götürmeyi deneyeceğim umarım başarılı olabilirim planlı günde 5 saat çalışıyorum.

Biriktirdiğim parayla.
Üniversite için laptop alacağım ucuz düşük sistemli.
YKS için birkaç yeni kitap (geçen sene aldığım kitapları kullanacağım)

Kaç ay part time çalışmamı tavsiye edersiniz? (ben nisana kadar çalışmayı düşünüyorum)

Sizce 100 bine girebilir miyim?

Kaç ay part-time çalışmalısın bir şey diyemem ama EA da 100k için bence matematik iyi tutarsan yaparsın. Ben sayısal olarak AYT de Türkçe çözmememe rağmen 20k gelmişti. EA dakiler çok iyi matematik yapamadığı için bence onu iyi tutsan gidersin

Kaç ay part-time çalışmalısın bir şey diyemem ama EA da 100k için bence matematik iyi tutarsan yaparsın. Ben sayısal olarak AYT de Türkçe çözmememe rağmen 20k gelmişti. EA dakiler çok iyi matematik yapamadığı için bence onu iyi tutsan gidersin
Anladım hocam sağolun tavsiye için part time işi yattı diyebilirim 18 yaşını doldurmadığımdan almadılar 😅 doldurduktan sonra 2 3 ay çalışıp çıkarım artık o zamana kadar sınava odaklanayim

Yeni konular

Geri
Yukarı