YKS'ye nasıl çalışılmalı?

fırıncıbaba

Centipat
Daha fazla  
YKS 2024 için hazırlanıyorum ancak aklıma takılan şey dersleri yetiştiremezsem telaşı var. Ne yapmalıyım? Günlük kaç saat çalışmalıyım? Bir de günlük kaç derse çalışmalıyım bilemiyorum.

Hocam Günlük 4-6 Saat arası çalışmanız sizin için faydalı olacaktır. Video izleyip Üstüne Tekrar yapmanız daha etkili olacaktır.Ben test çözmenizi önermiyorum.

Hocam Günlük 4-6 Saat arası çalışmanız sizin için faydalı olacaktır. Video izleyip Üstüne Tekrar yapmanız daha etkili olacaktır.Ben test çözmenizi önermiyorum.
Hocam bu rakip eleme yöntemi mi?😂
Şaka bir yana bu iş çok düzen istiyor ve süreç hakkında bilgi sahibi profesyonel kişilere danışmanız daha iyi çünkü her insan aynı değil ve bizim burada söyleyebileceklerimiz kalıp ifadelerden başka bir şey değil.

Hocam bu rakip eleme yöntemi mi?😂
Şaka bir yana bu iş çok düzen istiyor ve süreç hakkında bilgi sahibi profesyonel kişilere danışmanız daha iyi çünkü her insan aynı değil ve bizim burada söyleyebileceklerimiz kalıp ifadelerden başka bir şey değil.
Hocam ben ne rakip elemesi 😁. Ben YKS 2023 için hazırlanırken böyle yaptım etkisini gördüm.O yüzden test zaman kaybı benim fikrim.

Geri
Yukarı