YKS'ye nasıl çalışılmalı?

PixelNinja

Hectopat
11.sınıfım meslekte okuyorum, dershaneye başladım denemelerde TYT'den 225.000 AYT'den 230.0000 civarları bir şey alıyorum. Meslekte olduğum için 9 ve 10 yarım yamalak geçti 11 ve 12 saymıyorum zaten.
Hedefim Ankara'da nitelikli üniversitelerde mühendislik okumak.
Aklımda bu sene TYT ile 11'i bitirmek seneye AYT çalışmak var sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
11.sınıfım meslekte okuyorum, dershaneye başladım denemelerde TYT'den 225.000 AYT'den 230.0000 civarları bir şey alıyorum. Meslekte olduğum için 9 ve 10 yarım yamalak geçti 11 ve 12 saymıyorum zaten.
Aklımda bu sene TYT ile 11'i bitirmek seneye AYT çalışmak var sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Ayni ben

O sınıflarda bol tekrar ve soru bankası çözmek henüz AYT görüyorsun konuları iyi analiz et ve sorularını muhakkak çöz en önemlisi tekrar yapman 12. sınıfa geldiğinde AYT seni fazla darlamayacaktır bir yandan TYT başlarsın 12.sınıf ta

Geri
Yukarı