YKS'ye nasıl çalışılmalı?

bunshiin

Picopat
Hayırlı Sosyaller. Öncelikle hedefim eylül'de TYT başlayıp ekim veya maksimum kasım'ın ortalarına kadar bitirmek. Temelim çok sağlam değil, o yüzden kolay soru bankalarını seçtim ilk etapta.
Örnek: Matematiğin ilacı, geometrinin ilacı gibi basit kaynaklar.
Sorum şu: Bu soru banka seviyesi kolay olduğu için ne kadar sürede biter, bittiği zaman orta seviye kaynaklarımı geçim yoksa artık soru bankaklarını bırakıp deneme çözmeye mi başlamalıyım?
Kafam yandı.

Son düzenleme:
Hayırlı Sosyaller. Öncelikle hedefim eylül'de TYT başlayıp ekim veya maksimum kasım'ın ortalarına kadar bitirmek. Temelim çok sağlam değil, o yüzden kolay soru bankalarını seçtim ilk etapta.
Sorum şu 1 bu soru banka seviyesi kolay olduğu için ne kadar sürede biter, bittiği zaman orta seviye kaynaklarımı geçim yoksa artık soru bankaklarını bırakıp deneme çözmeye mi başlamalıyım?
Kafam yandı.
Tabi ki orta seviyeye geç.

Sorum şu: Bu soru banka seviyesi kolay olduğu için ne kadar sürede biter, bittiği zaman orta seviye kaynaklarımı geçim yoksa artık soru bankaklarını bırakıp deneme çözmeye mi başlamalıyım?
Kafam yandı.
hedef kaç k , say mısınız ea mı ?

Dostum, selamlar. TYT için matematiğin ilacını almanı tavsiye etmem. Farklı bir kaynak al. Mesela Birey A olabilir Miray'da sanırım giriş seviyesiydi. Bunlardan birini tercih et. 45 günde bitirmen birazcık zor. Temmuz ortası gibi başlasaymışsın işler değişirdi tabii.

Dostum, selam. TYT için matematiğin ilacını almanı tavsiye etmem. Farklı bir kaynak al. Mesela birey a olabilir Miray'da sanırım giriş seviyesiydi. Bunlardan birini tercih et. 45 günde bitirmen birazcık zor. Temmuz ortası gibi başlasaymışsın işler değişirdi tabii.

Hedefim 60 günde bitirmek hocam tarihlere takılmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı