YKS'ye son 3 ay kala nasıl çalışmalıyım?

Bende daha yeni başladım hocam hakkımızda hayırlısı.
Yardıracağız ne var ne yok.

Bende daha yeni başladım hocam hakkımızda hayırlısı.

Hocam iş ilanlarına şöyle bir bakıyorum herkes mühendislik bölümü okuyanları arıyor. Biz 2 yıllıktan mezun olunca veya olmadan iş bulabilir miyiz sence? Ben de DGS ile tamamlayacağım ama bu süre zarfında işsiz olmak istemiyorum. Üniversitede it gibi İngilizce ve yazılım çalışacağım kalan zamanda DGS için mat ve Türkçe çalışacağım. Ama başta belirttiğim konu beni kuşkulandırdı. Sen ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:
Yardıracağız ne var ne yok.

Hocam iş ilanlarına şöyle bir bakıyorum herkes mühendislik bölümü okuyanları arıyor. Biz 2 yıllıktan mezun olunca veya olmadan iş bulabilir miyiz sence? Ben de DGS ile tamamlayacağım ama bu süre zarfında işsiz olmak istemiyorum. Üniversitede it gibi İngilizce ve yazılım çalışacağım kalan zamanda DGS için mat ve Türkçe çalışacağım. Ama başta belirttiğim konu beni kuşkulandırdı. Sen ne düşünüyorsun?

Hocam DGS ile mühendisliğe geçmekten başka şansımız yok gibi benim alanım siber güvenlik üniversitede kendimi siber güvenlik konusunda geliştireceğim. 2 yıllık bölüm bittikten sonra iş bulmamız zor gibi tek çıkış yolu DGS.

Yeni konular

Geri
Yukarı