Yöneticilerin ve Moderatörlerin Vakitleri Nasıl Geçiyor?

Bizim de çok yetiştirdiğimiz söylenemez. En azından şahsım için. Bir yandan üniversite, sınavlar, bir yandan sosyal hayat falan derken fazla bir zaman kalmıyor ayıracağımız. 2-3 gün sonra da bu sebeple yönetim kadrosundan ayrılacağım. Hayırlısı diyelim artık :)

Bunu duyduğumuz iyi oldu. Bugün 5 konu birden açmayı düşünüyorum. Umarım incelersin.:dikkatli:

Benim insancil olarak merak ettigim:

Filmlerdeki dunyayi yoneten orgutlerin yaptigi gibi, butun modaretorlerin hazir bulundugu, goruntulu konusma platformunda, bas adminin acil durum cagrisina kulak vererek toplandiklari olaganustu halleri oluyor mu?

Ve modaretor secerken bizim dedikodumuzu yapiyorlar midir?

Aslında bunu Sosyal ve yetkililer olarak sınırlandırma yapmak pek doğru olmaz. Eminim ki benden daha da düzenli hayatını yaşayanlar da vardır :) Tabii bizlerin de iş-okul, sosyal hayatı var. Bana verilen 24 saatin bir kısmını burada geçiriyorum, olay bu :)

Sorumluluğumuzda olan saatler dışına çıkabiliyoruz. Bu durumlarda görev arkadaşlarımız devreye giriyor. Görev arkadaşlarımızla iç içeyiz.

Bunu dışında konu sahibine tavsiyem küçük pürüzlere takılmadan yapması gereken şeyi yapmasını. 1 günlük planınızı oluşturup, bu planın dışına çıkmamanız. Bu planın dışına çıktığınız sürece hayat sizin için daha zorlaşır ve dert haline gelir. Tabii ufaktan kaçamaklar olur o ayrı :) Ancak sizin alışkanlığınız pek iyi bir alışkanlık olmadığını gönül rahatlıyla söyleyebilirim.

Filmlerdeki dunyayi yoneten orgutlerin yaptigi gibi, butun modaretorlerin hazir bulundugu, goruntulu konusma platformunda, bas adminin acil durum cagrisina kulak vererek toplandiklari olaganustu halleri oluyor mu?
Acil bir çağrı olduğunda kulak verilir tabii ki. Olağanüstü durumlar da yine evet oluyor.

Ve modaretor secerken bizim dedikodumuzu yapiyorlar midir?
Alım yapılırken kritikler yapılır muhakkak. Alım dışında da konuşurum ben ;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı