Yönetim bilişim sistemleri nasıldır?

Arkadaşlar başta sayısal olarak ilerleyecektim fakat fizik, kimya, biyoloji gibi derslerde çok başarısız olduğumu gördüm. Zaten meslek lisesinde bunlar gösterilmiyor bize bende EA olarak ilerleyeceğim. Meslek lisesinde elektrik bölümüm ama sayısal olduğu için vazgeçtim sayısaldan, acaba bu bölüm nasıldır veya muadil var mı? Bilişim olur, elektrik olur eşit ağırlık olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
her geçen gün talep ciddi şekilde artıyor, mezun olanların geldiği yer, dolgun maaş, yurt dışı imkanları gibi faktörlere sahip olduğundan böyle ancak sağlam bir çalışmayla rahat olur bence.

Arkadaşlar başta sayısal olarak ilerleyecektim fakat fizik, kimya, biyoloji gibi derslerde çok başarısız olduğumu gördüm. Zaten meslek lisesinde bunlar gösterilmiyor bize bende EA olarak ilerleyeceğim. Meslek lisesinde elektrik bölümüm ama sayısal olduğu için vazgeçtim sayısaldan, acaba bu bölüm nasıldır veya muadil var mı? Bilişim olur, elektrik olur eşit ağırlık olsun yeter.
Aynı durumu yaşıyoruz. Ben de makine 11. sınıf CNC öğrencisiyim, sayısal görmüyorum. O yüzden EA YBS yönelmek istiyorum. Siz ne yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı