Yönetim paneli yapmak için ne kadar CSS eğitimine ihtiyaç var?

SkyAxe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Önceden JavaScript ve Node.js eğitimi almıştım. İlk JavaScript eğitimimi bundan yaklaşık 1 yıl önce aldım. Ama daha sonradan yaşadığım aile içi sorunlar nedeniyle bırakmıştım. Ama hâlen bir JavaScript bilgim var (başlangıç-orta arası). Site yapmaya merak saldım ama ne yapacağımı bilmiyorum şimdilik. HTML biliyorum orta düzeyde fakat CSS'i nasıl bitireceğimi düşünüyorum. Bir yönetim paneli sitesi yapmak istiyordum bu yüzden CSS eğitimine başladım. bir yönetim paneli yapmak için ne kadarlık bir CSS eğitimine ihtiyacım var? okuduğumu, gördüğümü anlayan birisiyim. Hafızamda orta düzeyde. Öğrendiğim şeyi kolay kolay unutmam. Bunu görerek değerlendirirseniz sevinirim. (sitenin asıl amacını karşılamak için vuejs, React gibi eğitimler alacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ucu açık olmuş bence sorunun. Eğer sıradan bir CSS eğitimi aldıysanız yanına CSS önişlemcileri ve flexbox gibi konuları öğrenebilirsiniz.

Seni bilmem ama ben üniversite projemi yaparken CSS'i temel seviyede biliyordum yaparken araştıra araştıra öğrendim ve daha sağlıklı da oldu bence. Bootstrap kullanımını da araştır. İkisini temel seviyede bilsen bile yeter araştıra araştıra gayet iyi öğrenirsin.

Ucu çok açık bir soru, en baştan başlamanızı tavsiye ediyorum. Kurs alırsanız kursu veren kişi sizi daha iyi yönlendirecektir.

Geri
Yukarı